Video

Publikācijas

Septembra burtnīca III

Lasīt

Ābolu ķocis

Lasīt

Cilvēkam netiek piedots

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 20.04.2017 09:10
(no twitter.com)‏ @An_Me_
Vislielaakaa apbriina! Meistardarbs! Geniaali! "Frankensteins" @Dailesteatris ! Izcili - @DainisGrube , @gintsandzans u.c !!! Bravo!
Kate Shavikina 23.11.2016 11:38
Izcila izrāde! Pēc tās izbaudīšanas daudzi noteikti vismaz uz brīdi kļūs par labākiem un gaišākiem cilvēkiem.
Vidaija Zabrauska 20.10.2016 20:46
Izcila, drosmīga režisore, nebaidās no tēmām, kas kā abpusēji griezīgs zobens;Grūbe izcils, kolosāls; Radītājs un brīvā griba...mijiedarbība; Pārpasaulīgi jautājumi un reizē tik vienkārši un patiesi,vai atbildami? Mīlestība, kas pārklāj visu, panes visu, piedod visu...cilvēcisks jautājums-kāpēc esam šajā Pasaulē? vai ir iespējams progress? vai tā ir tikai ilūzija? kas mainījies cilvēcisko īpašību kopumā gadu tūkstošu gaitā....ikviens ilgojas pēc mīlestības un sapratnes, lai kādi laiki, lai kādi apstākļi.....izrāde ir dziļa un patiesa, sirdij un dvēselei....
Kristine Cakstina 20.10.2016 11:25
Ģeniāls Dainis Grūbe, fantastiska aktierspēle un izpausme!!! Tik vienreizējs un plastisks aktieris sen nav redzēts (vairākās lomās pēc kārtas).
Andžānu kā Rādītāju tomēr vēlētos redzēt spilgtāku un dziļāku. Mazie puiši - malači! Pār pārējiem - neizteikšos.
Spēcīga, pārdomām bagāta izrāde par "cilvēciskajām vājībām", kuras jau sen kļuvušas par visnotaļ pieņemamu ikdienu. Diemžēl!
Moments, kad radība uz jautājumu, ko viņš māk, atbild- pielāgoties, ir kulminācija. . . un "slūžas" ir vaļā.
Paldies režisorei un autoram!
Dailes teātris 25.04.2016 17:24
(no twitter.com) @_immortalangel_
Izrādes "Frankenšteins" izcilību pārsniedz vien Grūbes aktierspēles izcilība. Apbrīnojami. Paldies @Dailesteatris .
Liene Līcīte-Turka 02.04.2016 19:15
Uh,3 st.aizlidoja nemanot!!To sajūsmu neizteikt.....Ekselenti!!!!-pilns kauss Daiņa Grūbes radības patiesuma un atklātuma, tēla izdzīvošanas dziļums!!!Unikāli,unikāli!!!Lecu aukšā un plaudēju...Gaviles!!!Kā teikt;"Spēlmaņu nakts jau gaida..!!" ;) Dainis Grūbe -Izcils!Kopā ar Gintu Andžānu-superkomanda!Izcils kopdarbs visai izrades komandai!Beigās kamols kaklā un asaras riesās....... Šis Frankenšteina radītais tēls kā mazs patiess bērns-kurš cenšās atplaucēt,jūtību,mīlestību,draudzību,sirsnību sevī,bet apkārtēja pasaule kultivē un izvelk to tumšo,atriebīgo,zemisko .. Manī uzjundī no jauna tā emociju gamma,kas apvēras 2 dienas atpakaļ izrādē.... To neizteikt vārdos...bet esmu bezgala priecīga,ka nobaudījām ko Tādu!!!Ilgu laiku būs pārdomas un izdzīvošana sevī!! Jā,Latvija ir izcilu cilvēku vieta uz zemes!!!Lepna,ka esmu šeit un tagad!!!... Un mums abiem,jo biju ar Vīru,jau ir iesēdies teiciens.."Ja,ja,ne,ne.."(To sapratīs tik tie,kuri redzējuši jau izrādi..) Vēlreiz Paldies!!Tā nu tagad riņķī staigā 2 lepni skatītāji un stāsta visiem sajūsmu par šo burvīgo vakaru!!!..
ilona baumane 01.04.2016 22:49
es gāju mazliet ar bailēm. Bailēm no negatīvam emocijām. Bet izrāde liek just ļoti spēcīgi. šodien mīlu pasauli vairāk. Noteikti ieteikšu citiem. Un tas ir mans augstākais novērtējums !
Dailes teātris 01.04.2016 10:41
(no twitter.com) ‏@laurazake
Ir izrādes, ko noskatoties, rodas mežonīgi daudz pārdomu, pārdzīvojumu, pat sāpju
Paldies @Dailesteatris par Frankenšteinu
Tas ir grandiozi
Dailes teātris 01.04.2016 10:40
(no twitter.com) @MaraKrontale
Skatītāji @Dailesteatris pēc "Frankenšteina" aplaudē, stāvot kājās. Bravo Dainis Grūbe, bravo režisore un visa trupa!
Aleksandrs Ševčenko 01.04.2016 00:01
Zinātnieka radītā radība "Frankenšteins" kuru tēloja Dainis Grūbe man tieśām lika aizdomāties un tiešăm lika aizdomāties. Dainis Grūbe ir būs ļoti izcils izrāžu galveno lomu spēlētājs
Dailes teātris 03.03.2016 10:35
(no twitter.com) @SilRa_A

Šovakar @Dailesteatris "FRANKENŠTEINS" - ļoti spēcīgs (māksliniecisks emocionāls) iespaids, labi spēlē visi. Paldies! @DainisGrube veic burtiski aktierisko varoņdarbu, spēlējot Radību @Dailesteatris "FRANKENŠTEINĀ". Apbrīnojami!
Dailes teātris 03.03.2016 10:34
(no twitter.com) ‏@ssandija
Tēlojot Dievu - IR jāapzinās sekas. @Dailesteatris Frankenšteins aizskar mūžīgo jautājumu- Kāpēc Es? @DainisGrube aktiermeistarības virsotne
Dailes teātris 25.02.2016 10:51
(no twiter.com) @Zaiga_GG
Izcils sniegums izrādē Frankenšteins, @DainisGrube, līdz kaulam īsti un baisi patiesi! @Dailesteatris
Normunds Rutulis 24.02.2016 23:09
Dainis Grūbe paveica izcilu darbu! Bravo! Laba režija, scenogrāfija un arī mūzika. Ļoti patika.
Anita Muitiniece 15.02.2016 02:25
Evijai - par Mārtiņu... arī man bija tādas sajūtas...
Gunta Tab 13.01.2016 15:44
Kops vakardienas esmu Radības varā. Paldies Dainim Grūbem par šo baisi mīlīgo cilvēku-necilvēku. Jā, brīžiem viņš šķita pat tāds kā mīlīgs. Kā koķets bērns, nes sevī ļaunumu kā apbrīnas vērtu puķi Kā gan lai viņš spētu būt citāds, ja nav Dieva radīts, bet cilvēka konstruēts?! Bez dvēseles, pliks un nešķīsts. Mūsu spogulis visbriesmīgākajā tā veidā.
Brīžiem šermuļi skrēja pār muguru, ka tiem mazajiem apaļbrillīšu puikām uz to visu jāskatās! Viņi aug kā mazi Frankenšteini, spēlējas ar Radību kā tādu kaķi, vēsi, bez jūtām... Brīžiem domāju: vai tā vajadzēja, varbūt varēja iztikt ar skaistajām zēnu balsīm vien?!
Un pats Frankenšteins, kurš aizrautībā no līķu kaudzēm būvē skaisto līgavu pašradītajam monstram, bet paliek vien asiņu peļķē...
Tāda izrāde! Tik daudz emociju un domu. Vēl šodien atceroties asaras acīs. Paldies režisorei, paldies visiem, kas bija līdzdalīgi šī skatuves brīnuma radīšanā.
#Jānis Zāģeris# 13.01.2016 12:52
Izrāde “Frankenšteins” viennozīmīgi man lika saprast, ka Latvijas teātris ir dzīvs organisms, kas joprojām spēj pārsteigt, pilnveidoties, iedvesmot un sapurināt līdz sirds dziļumiem.
Šī bija mana pirmā satikšanās ar darbu “Frankenšteins”, bet ne ar vārdu “frankenšteins”, kas asociējas ar atbaidoša paskata tēlu, bailēm un briesmām. Un iespējams, ka tieši šī darba nezināšana padarīja šo vakaru vēl jo iespaidīgāku.
Izrādē izspēlētas galvenokārt divas tēmas – spēja uzņemties atbildību un vientulība. Izrādes gaitā ļoti liela uzmanība tiek pievērsta tēmai - vecāku un bērnu attiecības. Kā tās tiek veidotas, kā veidojas un kādas mēdz būt sekas, ja tomēr neizdodas viss, kā iecerēts.
Fantastisks ir aktiera Daiņa Grūbes sniegums. Un tikpat fantastiska ir viņa saspēle ar aktieri Gintu Andžānu 1.cēliena beigās un visa 2.cēliena garumā, vēl pa vidam iesaistot aktirsi Kristīni Neverausku savā nekontrolējamo dēmonu duelī.
Pēc šīs izrādes noskatīšanās esmu vairāk nekā pārliecināts, ka Dainis Grūbe nākamgad Spēlmaņu naktī saņems savu trešo balvu kā labākais aktieris par savu meistarību, talantu un neatlaidību. Protams, ka šī izrāde ir viņa Radības monoizrāde. Lielisks, teicams aktiermeistarības paraugs. Reti nākas redzēt, ka aktieris iemiesojas tēlā tik lielā amplitūdā, spēlējot līdz pilnīgam spēku izsīkumam, atdodot sevi visu lomai, izrādei un ikvienam skatītājam.
Izrādes tapšanā darbu ieguldījuši ļoti daudzi, turklāt ikviens no izrādē iesaistītajiem ir panācis lielisku rezultātu, lai liktu skatītājam domāt, sekot līdzi un izjust no skatuves plūstošo izrādes enerģiju.
Pirmkārt jau muzikālais noformējums. Pēc avansa saņemšanas noteikti iegādāšos ierakstīto mūzikas disku (žēl, ka nav izdots vinila formātā). Komponists Kārlis Auzāns tik organiski ir saliedējis izrādes gaitu ar muzikālo pavadījumu, ka nereti nāksas noskurināties. Turklāt Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora iesaistīšana visas izrādes garumā ir bijis liels izaicinājums, taču panākts izcils galarezultāts.
Interesanta scenogrāfija, aizpildot visu Dailes teātra lielo zāli, palīdzot aktieriem brīvi pārvietoties pa skatuvi, bet nepieciešamajās ainās radot sarežģītu šķēršļu joslu, labirintu, romatisku mēnesnīcu un citu noskaņu atmosfēru.
Un, protams, režisores darbs. Laura Groza - Ķibere atrod idejas un drosmi režisēt arvien sarežģītākus, izaicinošākus un drosmīgākus literāros materiālus. Tostarp N.Dīra “Frankenšteins”. Izrādē ir sastopamas vairākas ainas, kuras iespējams saīsināt, liekot skatītājam arvien vairāk pielāgoties dramatiskajai un dinamiskajai sižeta līnijai. Ir dialogi, kas dažbrīd novirza skatītāju no galvenās tēmas. Taču galvenais uzsvars tomēr liekams uz to, ka režisore panāk skatītāja iesaistošanos baiļu, līdzjūtības, atstumtības, melu un naida radītā izrādes atmosfērā.
Viennozīmīgi lietderīgi pavadīts vakars profesionāla darba vērošanā no skatītāju rindām. Un viennozīmīgi pelnītas stāvovācijas abiem aktieriem – Dainim Grūbem un Gintam Andžānam.
Latvijā ir jauni, spēcīgi un talantīgi mākslinieki. Ja vēl izdodas vienkopus atrast savstarpēji iedarbīgus tandēmus, tad jādominē pārliecībai, ka vismaz kultūras jomā šajā valstī valda kārtība, izaugsme un inovācija.
Un tās acis uz skatuves... Es gaidīju, kad tās atvērsies. Un tās mainās. Baida.
Artis Spertāls 26.12.2015 01:01
Cilvēkiem ar vājiem nerviem iet nevajadzētu, jo izrāde ir ļoti ļoti smaga. Bet izcila. Patiešām gan stāsts pats par sevi, gan aktieru tēlojums, gan režija - viss kopā ļoti pa emocijām nospēlē. Pēc izrādes varēja redzēt, ka abiem galvenajiem aktieriem ir emocionāli grūti to visu panest, tāpēc, ka patiešām viņi izliek sevi. Dainis Grūbe vispār izcilība. Paldies par šo izrādi, noteikti iesaku redzēt.
Laura Čāmāne 14.12.2015 12:37
Izcila izrāde. Ieteikšu viennozīmīgi
Dailes teātris 14.12.2015 10:21
(no twitter.com) @Lienitte
Dainis Grūbe un Gints Andžāns ir pārspējuši paši sevi. "Frankenšteins" - baisi, bet jāatzīst - izcili. 11/10 @Dailesteatris
Dailes teātris 14.12.2015 10:20
(no twitter.com) @Ilanda_B
Frankenšteins @Dailesteatris ir kaut kas unikāls! Spēcīgi, dziļi un pārliecinoši. Aplausi, kājās stāvot, ir mazākais, ko varam dot.
Dailes teātris 14.12.2015 10:20
(no twitter.com) @Ieva_In
"Frankenšteins" @Dailesteatris - Māksla, ko vērts piedzīvot!! Un atzinība fantastiskajai aktierspēlei @gintsandzans un @DainisGrube.
Andrians SA 13.12.2015 10:41
Paldies režisorei par izrādi! Īpašas uzslavas Dainim Grūbem par Radības atveidojumu! Ar patiesu cieņu!
Dace Brese-Liede 25.11.2015 14:55
Daiņa Grūbes Radība ir meistardarbs! Apbrīnojama spēja šo tēlu izturēt fiziski un emocionāli.
Aija Lubiņa 19.11.2015 08:36
Ļoti laba izrāde, laba režija, izcili aktieri, sevišķi Dainis Grūbe, - vislielākie komplimenti!
Annasofija Tormane Thars 18.11.2015 15:37
Ieva Aleksandrova 18.11.2015 12:26
Ļoti, ļoti lieliska scenogrāfija! Tās acis! Un spogulis/ezers. Un tērpi (sevišķi iespaidīgā šlepe)! Lieliski izmantots zēnu koris un, protams, lielisks "radības" tēlojums, kur ielikts milzīgs darbs! Paldies!
ローラ・ 舞阪 16.11.2015 13:31
varu iemainīt pret 30euro dāvanu karti Dailes teātrim/2017gads
Rita Vidže 12.11.2015 18:37
Fantastiska izrāde, satriecoša scenogrāfija un nepārspējams aktieru tēlojums.
Laura Kresa 12.11.2015 13:32
Fantastiska un pārdomu raisoša izrāde! Vislielākās uzslavas Dainim Grūbem- tas bija vareni un prātam neaptverami,brīnišķīgs tēlojums. Līdz galam izjusts un ar visu sirdi un dvēseli nodots skatītājiem! Paldies par trīs stundām,kurās varēja iejusties citā pasaulē un baudīt.
Maija Rožkalne 12.11.2015 10:45
IZCILI - par visu. kas izrādes laikā redzams, dzirdams, sajūtams!
Viena no pēdējos gados redzētajām - spēcīgākajām izrādēm.
Dainis Grūbe - lielisks tēlojums! Ne par daudz, ne par maz - bet tik labi, lai liktu tās sāpes un mokas sajust arī skatītājam ar savu ādu..
Emocijas un pārdomas raisās vēl labu laiku pēc "Frankenšteina" un šī ir pirmā izrāde, uz kuru gribās iet atkārtoti!!!
Anda Paegle 12.11.2015 08:57
Varbūt ir kāds, kurš vēlas nopirkt biļetes uz Frankenšteinu 21.novembrī plkst.18.00?
9.rinda - 25. un 26. vieta.
40 EUR.
Diemžēl pati netieku šajā datumā.
m.t.: 2 615 8998
Beata Krumina 12.11.2015 00:37
Fantastiska izrāde! Liek aizdomaties par cilvēku vērtībām un ļaunumu,kas rodas mīlestības trūkuma dēļ!!!! Lieliska scenogrāfija un aktieru talants!!!!
Dailes teātris 11.11.2015 08:56
(no twitter.com) @ilze_jekabsone
Paldies @Dailesteatris par "Frankenšteinu"! Visas manas balvas šai izrādei! Iespēja padomāt un pārdomāt starp ikdienas darbu trakumiem.
Dailes teātris 22.10.2015 09:07
(no twitter.com) ‏@laura_lapsa
Tā bija katarse,domāju,ka neko vairāk teātris vairs nav spējīgs radīt, tas bija VISS, no sākuma līdz beigām. "Frankenšteins" @Dailesteatris
Dailes teātris 22.10.2015 09:05
(no twitter.com) @Lapsene
Fantastisks Frankenšteins @Dailesteatris ! Grūbe vienkārši ir jābūt pārcilvēkam, lai tā nospēlētu!
Dailes teātris 22.10.2015 09:05
(no twitter.com) ‏@MartaVainovska
"Frankenšteins" @Dailesteatris atstājis mani bez vārdiem, un Grūbe šoreiz pārspējis pats sevi.. Spēcīgā pēcgarša vēl tagad, paldies!
Dailes teātris 22.10.2015 09:04
Blogā Iluta Grebska:
http://tmblr.co/Z8B46l1wTQ0s-
Dailes teātris 21.10.2015 11:23
(no twitter.com) ‏@durvjupele
Sešas sekundes nāves klusuma starp skatuves gaismu apdzišanu un ovācijām - augstākais novērtējums izrādei. @dailesteatris "Frankenšteins"
Evija Krēsliņa 21.10.2015 02:56
Dainim - Te nebija ne "Ugunsgrēks", ne "Ēnu spēles", Šī irāde bija izcila un liels, milzīgs ieguldīts darbs! Es pat sākumā iedomāju, ka Mārtiņš Freimanis /lai viņam vieglas smiltis/ ir augšām cēlies! Kaut kas no MF man atgādināja - tik ļoti atgādinājāt viņa personību uz skatuves. Malacis Daini!!!!!!!!! Es saprotu, ka tas jau nebija mērķis!, bet līdzību atgādinājāt :))
Mani pārliecināt ir grūti, ja to dara . -. bet Jums to izdevās izdarīt šajā izrādē ļoti pārliecinoši!!! Pie kam, esmu pārliecināta, ka lomu nospēlējāt, pēc SAVAS gribas! Daini - cepuri nost, ko devāt saviem skatītšiem!!!! Autogrāfs ir pats mazākais, kas mums kā skatītājiem pienākas!
Laurai, manā skatījumā, viena puķe no Jums pienāktos no katras izreādes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evija Krēsliņa 21.10.2015 02:26
Paldies par patīkami pavadītu vakaru!!! Esmu ļoti patīkami pārsteigta par aktiera Daiņa Grūbes sniegumu. Izrāde ir ēdama pēc pirmās pusstundas - tas vis ir saprotams izrāžu laikā, kāpēc nabaga aktierim bija jāpierēda viņa izcelsme. Dainis ir ļoti liels malacis - 100% mani pārliecināja par "radību" kā tādu. Pēc izrādes kājās piecelties ir mazākai ko var skatītājs |es| izdarīt. Visai aktieru trupai liels paldies par sasniegto reultātu - tas bija izcili, BET lielu paldies gribu izteikt režisorei kas visu to samenidžēja. Laura - es Jūsu darba spējas apbrīnoju. Jums ir ļoti lielas dotības, pat teiktu TALANTS zināmai mērķu auditorijai dot informāciju. Manā skatījumā Jums ir dots instruments: skatuve un aktieri! Novērtējat iespēju?! Par prezidentu uzreiz nē "varbūt", bet ar tautu gan caur skatuvi runājat lūdzu.
Savienot: {proti} nepilngadīgu zēna kori ar perversībām un agresiju /grupveida seksu, izvaošanu un nogalināšanu/ ir liela māksla, dotības - lai es kā skatītājs to ar sajūsmu novērtētu?! - Tas ir liels un ļoti labs darbs, ko režisore esat paveikusi!!!
Gaidu ar lielu nepacietību Jūsu citu sniegumus!
Paldies vēlreiz par izcilu izrād un ieguldīto darbui! Laurai, kā režisorei vai Dainim, kā aktierim - nezinu - abi vienādi labi!
Madara Sāne 21.10.2015 00:07
Lēcu kājās un plaudēju no sirds. Nekad iepriekš nekas man nav licis piecelties un izjust tik spilgtas emocijas. Spēcīgi aktieri (Graube&Andžans) un emocijas, kuras paspilgtināja Zēnu kora dziedājums. Paldies :)
Dailes teātris 05.10.2015 11:18
Vita Jermoloviča blogā:
http://tmblr.co/Z8B46l1vO0RC7
Dailes teātris 05.10.2015 10:24
(no twitter.com) @ArtisTeibe
Par citādajiem,par jocīgajiem,par ārešķībām,par naidu,par ļaunumu,kas mīt mūsos! Pēc #Frankenšteins @Dailesteatris ir lieliska pēcgarša.
Dailes teātris 05.10.2015 10:24
(no twitter.com) ‏@Jevgenija_S
Es joprojām nezinu,kā raksturot vakardienas pārdzīvojumu @Dailesteatris un tas mani sanikno...Vienreizēji. PALDIES! #frankensteins
Dailes teātris 29.09.2015 15:07
Iveta Lazdiņa blogā: http://tmblr.co/Z8B46l1v8kpQY
Dailes teātris 29.09.2015 13:39
(no twitter.com) @katatata9
Tas jau bija ārpus saprāta robežām...KĀ TO VAR VEIKT???Un nospēlēt...nodzīvot! @Dailesteatris FRANKENŠTEINS - ...
Dailes teātris 29.09.2015 13:39
(no twitter.com) @SigitaKeisa
Vakars @Dailesteatris satriecoši un aizkustinoši - @DainisGrube un @gintsandzans. Fantastiski!
Dailes teātris 29.09.2015 13:38
(no twitter.com) @rusean8888
Frankenšteins @Dailesteatris IZCILI!! SPĒCĪGI!! emocionāls baudījums līdz sirds dziļumiem. Paldies!
Sandris Gaugers 28.09.2015 14:46
Ja kaadam gadiijumaa liekas, ka gan aktierspeele, gan luga, gan arii rezzija
ir viduveeja, tad atllaujiet man atgaadinaat, ka visu izraades laiku no skatuves uz Jums raudziijaas
divas acis un starp aciim bija spogulis, kuraa katrs vareeja ieraudziit sevi... Esi viduveejiiba... ieraudziisi
tikai un vieniigi viduveejiibu...
Dailes teātris 22.09.2015 15:18
(no twitter.com) @LivaAncane
Par cilvēku, cilvēcību un cilvēciskumu - Frankenšteins @Dailesteatris. Bez vārdiem.. Bravo!
Dailes teātris 22.09.2015 15:18
(no twitter.com) ‏@Danazalite
"Frankenšteins" @Dailesteatris- ar izcili būtu par maz. Fantastisks aktieru darbs. IESAKU!
Dailes teātris 22.09.2015 15:17
(no twitter.com) ‏@daaaarta
Ir tik skaisti vērot,kā uz skatuves dzimst pērle.No pirmsākuma līdz tādai meistarībai kā Frankenšteinā. Skaisti,@DainisGrube @Dailesteatris
Dailes teātris 22.09.2015 11:32
Andris Morkāns blogā: http://tmblr.co/Z8B46l1ukTWbX
Ruta Vēvere 21.09.2015 23:13
Izcila izrāde! Ar garantiju Gada izrāde! Dainis Grūbe-gada aktieris. Gints Andžāns gada aktieris otrā plāna lomā. Izcila aktieru spēle. No visām redzētajām izrādēm,kuras nav mazums,šī pārspēja visas. Apbrīnas vērta režisore Laurai Groza-Ķibere. Iespaidīga komponista Kārļa Auzāna mūzika zēnu koris.Vēl tagad esmu vakardienas izrādes iespaidā. Domāju,ka pēc kāda laiku iešu otru reizi uz šo izrādi. :)
evija bišere(vējiņa) 21.09.2015 19:38
Jaudīgi....kaut sākums, kad nezini , kur tiksi ievilkts - pavilkts garumā ( pirmais cēliens kopumā nedaudz lēnīgs) , BET tad , kad " paņem " , tad paņem līdz galam ! Paldies ! Daini, saliec balvas ciešāk, izskatās, ka būs vēl viena :) IESAKU !
Liga Lutuma 21.09.2015 14:39
Izrāde ļoti spēcīga, skatījos sestdien, bet vēljoprojām nelaiž vaļā. Aktieru tēlojums vienreizējs - Dainis Grūbe ar katru izrādi pārsteidz aizvien vairāk. Režisore ir atradusi labu tandēmu - Gints Andžāns un Dainis Grūbe jau otrajā izrādē pēc kārtas lieliski. Paldies visai radošajai komandai, izcils darbs...
Elīna Ūdre 21.09.2015 08:54
Frankenšteins - lieliska izrāde, izcils aktieru sniegums, zēnu koris lika skudriņām skriet caur ķermeni... Baisi, emocionāli, patiesi, līdz sirds dziļumiem sāpīgi... līdzpārdzīvojums garantēts...
Ulrika Māliņa 20.09.2015 23:31
Milzīgs PALDIES par emocionālo, patieso un sirsnīgo izrādi!!!! Vislielākais PALDIES visiem aktieriem, kā vienmēr, jo īpaši izcils GINTS ANDŽĀNS un arī DAINIM GRŪBEM BRAVO!!!! Un, protams, PALDIES lieliskajai režisorei LAURAI GROZAI - ĶIBEREI!!!!
Arta Rozenvalde 20.09.2015 21:46
Aktieru sniegums vienkārši SUPER!!!! Smagā izrāde izcili baudāma...
Anita Millere 20.09.2015 17:10
..tik dziļu līdzpārdzīvojumu sen nebiju jutusi. Paldies D A I N I M G R Ū B E M ! Izcils sniegums! Izraudāju emociju pārpilnību atgriezusies mājās. Lieliska pēcgarša nepamet vēl joprojām. Paldies visiem iesaistītajiem darboņiem!
Sigita Paula 20.09.2015 13:26
Izrāde "Frankenšteins" ir sasniegusi savu mērķi - tā liek domāt! Ir pagājušas vairākas dienas, bet es joprojām esmu tās varā... Un Daiņa Grūbes tik trauslā, emocionālā, patiesā un apbrīnojamā aktierspēle! Vienā brīdī man šķita, ka es izšķīdīšu gabalos no tām līdzpārdzīvojuma sāpēm, kas cīnījās manī lielāko izrādes daļu. Šī izrāde IR JĀREDZ!!!
Vairāk manas pārdomas blogā: http://sigita-paula.blogspot.com/2015/09/but-pienemtam.html
Ingūna Vucena 19.09.2015 23:56
Pievienojos visiem 18 komentāriem.Izcila izrāde! Patiesa šķīstītava! Daini Grūbe un Laura Groza-Ķibere uz Jums var paļauties un iet izlūkos,nepievilsiet!Paldies,ka turat latiņu tik augstu. Liekat cilvēkiem domāt,iedziļināties, saprast,ko dziļāk un vairāk. Noliecu galvu Jūsu priekšā!
anita Didrihsone 19.09.2015 23:14
Fantastiska izrāde, jādomā dziļi un pamatīgi! Dainis Grūbe noteikti būs pelnījis Gada aktiera titulu! Zēnu koris ļoti emocionāli un spilgti iekļāvās izrādē. PALDIES!
Dita BArona 19.09.2015 21:44
Paldies par lielisko izrādi...Dainis Grūbe un Gints Andžāns spēja likt ticēt un noticēt...
Agita Šmitiņa 19.09.2015 17:31
Vakardienas Dailes teātris izrāde Frankenšteins- izcila, izcila! Par labā-ļaunā transformācijām, pārvērtībām, iezīmēm katrā pašā, sabiedrībā. Par atbildību un iejaukšanos Dieva kārtībā, par lepnību un aizvainojumiem, aizspriedumiem un atriebību. Laura Groza-Ķibere- talantīgākā režisore pašlaik, Dainis Grūbe un Gints Andžāns- neticami iespaidīgs duelis. Izrāde, kas noved ellē un paceļ debesīs- to panāk arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skola zēnu kora balsis- nesaku tāpēc, ka arī manējais dzied- bet viņi tiešām radīja šo zaudētās paradīzes ilūziju. Tā, ka dvēsele vēl ilgi vibrē.
Dailes teātris 19.09.2015 15:25
(no twitter.com) ‏@agneshaa
@Dailesteatris FRANKENŠTEINS. Liek apstāties un padomāt. @DainisGrube izcili, emocionāli, apbrīnojami. Līdz sirds dziļumiem. Paldies!
Dailes teātris 19.09.2015 15:25
(no twitter.com) @Delfiins
"Frankenšteins" @Dailesteatris ir must see! Aktierspēle lika aizturēt elpu un atstāja bez vārdiem, paldies!
Dailes teātris 19.09.2015 15:24
(no twitter.com) @simoniite
Katram vajag draugu, lai nejustos vientuļš kā mēness, kā nemīlēta Būtne. Izcila aktiermeistarība @DainisGrube !!! @Dailesteatris lieliski!!!
Dailes teātris 19.09.2015 15:24
(no twitter.com) ‏@msligab
Frankenšteins @Dailesteatris - ļoti spēcīgi un aizkustinoši! @DainisGrube - apbrīnojams! Arī @gintsandzans lielisks! Visu cieņu un PALDIES!
Dailes teātris 19.09.2015 15:24
(no twitter.com) @Marite_Purmale
Izcila izrāde! Vienkāši sajūsma! Paldies @Dailesteatris! Must see! @DainisGrube - perfekta Radība - visu cieņu! #frankensteins
Marta Sondare 19.09.2015 15:01
Peter 19.09.2015 14:11
Par to, kāpēc Grūbe ar Andžānu ir neatkārtojami un šī izrāde ir MUST SEE (noteikti jāredz) https://bandzja.wordpress.com/2015/09/19/frankensteins-dailesteatris/ Viena no manām visu laiku TOP 3 izrādēm.
Dace 19.09.2015 08:00
Dainis Grūbe, neapšaubāmi, ir unikāls, ar dziļu empātiju un filigrānu talantu apveltīts aktieris. Ekselents sniegums!
Iluta Treija 19.09.2015 01:21
Izrāde - šķīstītava... Tas ir - iziet elles lokus (sevī, ģimenē, sabiedrībā) un apskaidroties. Paldies par šādu iespēju režisorei Laurai Grozai-Ķiberei, visai radošajai komandai un īpaši - Gintam Andžānam un fascinējošajam ļaunā-labā-patiesā iemiesojumam Daiņa Grūbes atveidotajā radībā. Izrādes pievienotā vērtība - Kārļa Auzāna mūzika un zēnu koris.
solvita švede 18.09.2015 23:48
Apbrīnojams ir D.Grūbes un G.Andžāna duets. Aizkustinoši fantastiska izrāde.
Ieva Raudzepa 18.09.2015 23:11
Fantastiska izrāde. Sen kas tik labs nav redzēts. Cepuro nost Daiņa Grūbes priekšā
Dailes teātris 18.09.2015 14:06
(no twitter.com) @mad_lazdina
Laura Groza-Ķibere ir lv teātra dārgums. #FRANKENŠTEINS - klusumu paģērošs sniegums patiesā cieņā pret @Dailesteatris komandu. Episki.
Dailes teātris 18.09.2015 14:05
(no twitter.com) @arviits
Teātra sezona atklāta ar @Dailesteatris "Frankenšteins". Ļoti emocionāla un smaga izrāde, kura liek domāt un palūkoties uz apkārt notiekošo
Dailes teātris 18.09.2015 14:05
(no twitter.com) @annabogs
@DainisGrube @Dailesteatris līdz sirds dziļumiem aizkustinoši un izcili!!! #Frankenšteins
Dailes teātris 18.09.2015 14:04
(no twitter.com) ‏@PaulaSigita
Es nevaru vien beigt apbrīnot @DainisGrube par viņa talantu! Tas, ko viņš spēj paveikt, ir prātam neaptverami! #Frankenšteins @Dailesteatris