Teātra apmeklējums

Biļetes

Dailes teātra kase

Brīvības iela 75, LV-1001, Rīga, Latvija
Tālr.: +371 67279566

Kases darba laiks

Pirmdiena - slēgts
Otrdiena - piektdiena - 12.00 - 15.00 un 15.30 - 19.00
Sestdiena, svētdiena - 2h pirms izrādes sākuma*
*Tikai pirms Dailes teātra izrādēm
18.06.2024.-01.08.2024. kase slēgta

Biļetes internetā

http://www.bilesuparadize.lv

Biļešu tirdzniecības vietas

https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
"Biļešu Paradīzes" kases visā Latvijā, biļešu rezervēšana un biļetes uz pārskaitījumiem 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,69).

Abonementi

Abonē Dailes 105. sezonu!

Dailes teātris piedāvā 3 Lielās zāles jauniestudējumu abonementu 2024. / 2025. gada sezonā. Pieejami 7 abonementi ierobežotā skaitā – Pirmizrāžu abonements un 1., 2., 3., 4., 5., 6. abonements.

REPERTUĀRĀ:

Māra Zālīte, Raimonds Pauls "MEŽA GULBJI", mūzikls, režisors – Klāvs Mellis, pirmizrāde – 2024. gada 29. novembrī.

Kādas karaļvalsts vienpadsmit prinči katru rītu pārvēršas par gulbjiem – viņu lāsts ir vienmēr lidot prom no savas dzimtenes. Viņus var glābt tikai viņu vienīgā māsa Elīza, kuras mīlestība pret brāļiem spēj pārvarēt visus lāstus.

Jaunās paaudzes režisors Klāvs Mellis maestro Raimonda Paula mūziklu “Meža gulbji” ir iecerējis atjaunot vēl neredzētā skatījumā. Režisora radošajā komandā ir jaunais un spilgtais scenogrāfu kolektīvs “Grāfienes”, horeogrāfs Rūdolfs Gediņš un gaismu mākslinieks Reinis Zalte. Klasiskais Raimonda Paula un Māra Zālītes mūzikls izskanēs jaunās aranžijās un citādam mūziķu sastāvam. Libreta autore un dzejniece Māra Zālīte kopā ar komponistu ir sacerējuši arī jaunas dziesmas, tā pārradot jau zināmo un iemīļoto mūsdienīgā veidā.

Sirdi sildošs stāsts par burvestības un fantāzijas pasauli un ģimenes spēju turēties pretī visām nelaimēm – tāds būs Raimonda Paula un Māras Zālītes mūzikls “Meža gulbji” jaunā interpretācijā, kuras pamatā ir Hansa Kristiana Andersena neaizmirstamā pasaka.

Olga Tokarčuka "DZEN SAVU ARKLU PĀR MIRUŠO KAULIEM", veģetārais trilleris, režisore – Ola Mafālani, pirmizrāde – 2025. gada 4. aprīlī

Kādai vientuļai lauku sievietei pazūd divi suņi. Pēkšņi viens pēc otra visdīvainākajos veidos iet bojā apkārtnes mednieki. Visas pēdas ved pie neticama secinājuma – vai tiešām apkārtnes dzīvnieki būtu sazvērējušies un sākuši atriebties par mednieku nogalinātajiem sugas brāļiem?

Izrādes pamatā ir Nobela prēmijas laureātes Olgas Tokarčukas romāns “Dzen savu arklu pār mirušo kauliem”, kurš saņēmis daudz dažādu atzinību gan Polijā, gan pasaulē (tostarp arī starptautisko Bukera prēmiju). Romāna ekranizāciju veidojusi pasaulslavenā režisore Agņeška Holanda, un kāds Polijas laikraksts to nodēvējis par “par dziļi antikristietisku darbu, kas sludina ekoterorismu”.

Arturs Šniclers, "SAPŅU NOVELE", laulības drāma, režisors – Daniels Ragets, pirmizrāde – 2025. gada 23. maijā

Nejauši izsacīta doma, viens teikums, kam bija jāpaliek laulātas sievietes prātā, viņas vīru padara apsēstu. Vai cilvēki var solīt uzticību viens otram arī savās fantāzijās? Vai laulātajam ir tiesības uz otra cilvēka slēptāko vēlmju izzināšanu? Par to ir Artura Šniclera stāsts, kas satricināja Vīnes pieklājīgo 20. gadsimta sabiedrību. Dailē to izstāstīs prestižās Olivjē balvas nominants, britu teātra uzlecošā zvaigzne Daniels Ragets ar savu komandu. Galvenajām lomām režisors ar nolūku ir izvēlējies Dailes teātra aktieru pārus, kuri arī reālajā dzīvē ir precēti pāri.

! Repertuāra plānā un izrāžu nosaukumos var notikt izmaiņas. 

IEGUVUMI

Garantētas sēdvietas uz sezonas jauniestudējumiem. | Tiec pie garantētām sēdvietām zālē, pirms tās ir pieejamas publiskā biļešu iepriekšpārdošanā.

Bez komisijas maksas. | Iegādājoties abonementu, nemaksā komisijas maksu, kas būtu jāmaksā par biļešu iegādi internetā. 

Ietaupījums 10%* | Iegādājoties abonementu, iztērē mazāk, kā pērkot biļetes uz katru izrādi atsevišķi. *Tikai 1. - 6.  abonementu īpašniekiem

Pieeja Pirmizrāžu lounge zonai* | VIP zona ar atsevišķu kafejnīcu pirms izrādes un starpbrīdī. *Tikai Pirmizrāžu abonementu īpašniekiem

Prioritāte biļešu iegādei | Pieeja biļešu iegādei uz repertuāra izrādēm dienu pirms publiskās iepriekšpārdošanas.

Literatūra | Abonementa īpašnieki saņems izrādes programmiņu bez maksas.

Ērta izrādes datuma maiņa | Ja tavi plāni mainās, tev ir iespēja pārcelt teātra apmeklējumu uz citu datumu, kad izrāde ir repertuārā.* *Maiņa jāveic ne vēlāk kā 14 dienas līdz abonementa izrādes datumam. Sēdvietas novietojums zālē var tikt mainīts, saglabājot līdzvērtīgu biļešu cenu kategoriju. Maiņa iespējama vienu reizi katrai abonementa izrādei. 

CENAS

Pirmizrāžu abonements: 144 EUR, 186 EUR*
1. – 6. abonements: 43 EUR, 67 EUR, 86 EUR, 108 EUR*

*Cena atkarīga no sēdvietas novietojuma zālē. 

ABONEMENTU IEGĀDE

Abonementu iespējams iegādāties Dailes teātra kasē vai internetā. Abonementa karti savā īpašumā iespējams iegūt gan taustāmā formātā, gan digitāli. Ja vēlēsies, arī internetā iegādāto abonementu būs iespējams samainīt pret abonementa karti teātra kasē.

ABONEMENTU IEGĀDES UN LIETOŠANAS NOTEIKUMI

IZRĀDES DATUMA MAIŅA

Lai veiktu izrādes datuma maiņu, nepieciešms aizpildīt IZRĀDES DATUMA MAIŅAS PIETEIKUMU un nosūtīt to elektroniski uz epasta adresi dailesteatris@dailesteatris.lv. Pieteikumu iespējams aizpildīt arī Dailes teātra kasē. 

 

VĒL PLĀNOTĀS 2023./2024. GADA SEZONAS ABONEMENTU IZRĀDES

"WINTERA STĀSTS"
23.05.2024. plkst. 19.00 - Pirmizrāžu abonementa izrāde
24.05.2024. plkst. 19.00 - 1. abonementa izrāde
25.05.2024. plkst. 18.00 - 2. abonementa izrāde
31.05.2024. plkst. 19.00 - 3. abonementa izrāde
07.06.2024. plkst. 19.00 - 4. abonementa izrāde
22.08.2024. plkst. 19.00 - 5. abonementa izrāde
24.09.2024. plkst. 19.00 - 6. abonementa izrāde

 

Kolektīvie biļešu pieteikumi

Tālr.: 67294444, 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,68 minūtē)

Teātra administratori pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus (ieeja no Bruņinieku ielas, 1. kabinets). 

Biļešu rezervāciju iespējams veikt uz 10 dienām, bet ne vēlāk kā 14 dienas pirms izrādes.  

Ekskursijas

Dailes teātris piedāvā ielūkoties teātra aizkulišu dzīvē, gida pavadībā izstaigājot teātra apcirkņus, kas sniedzas aiz skatītāju rindām un skatuves un iepazīstoties ar teātra radīšanas procesu no iekšienes. Mēs pavērsim priekškaru un dosimies teātra maģijā, kas ar jaunām emocijām bagātinās tavas nākamās izrādes apmeklējumu. 

Pieteikšanās ekskursijām, rakstot uz dailesteatris@dailesteatris.lv vai zvanot 67294444.

Ekskursijas ilgums - 1h 15min

Ekskursijas pieejamas latviešu un angļu valodā. 

Ekskursijas grupās

Skolēniem: Biļetes cena vienai personai € 6.00

Pieaugušajiem: Biļetes cena vienai personai € 10.00

Personu skaits grupā - 10 līdz 15 cilvēki.

Individuālās ekskursijas

Skolēniem: Līdz 10 cilvēkiem € 60.00

Pieaugušajiem: Līdz 10 cilvēkiem € 100.00

Svinību iespējas teātrī

Dailes teātris piedāvā svinību iespējas plašākam viesu skaitam un kolektīviem.

Lai teātra apmeklējums jūsu kolēģiem vai draugu pulkam kļūtu par īpašiem svētkiem, piedāvājam arī atsevišķu, īpaši jums piemērot telpu, kurā organizēt svinības. 

Teātra kafejnīca ar prieku piedāvās labākos risinājumus ikvienam, gan nodrošinot jums tīkamu ēdienu un dzērienu klāstu, gan sniedzot nepieciešamo servisu.

Piedāvājam teātrī organizēt jūsu pasākumu jau pirms izrādes apmeklējuma, kā arī nesteidzīgi savā svinību telpā baudīt starpbrīdi.

Lai vienotos par svinību iespējām, lūgums sazināties: tel.: 29672149; e-pasts: info@cafe15.lv

Uz tikšanos Dailes teātrī! 

Atlaides

30% atlaide uz Dailes teātra izrādēm:

Pensionāriem un personām ar invaliditāti

Studentiem

Vidusskolēniem

Biļetes ar atlaidēm derīgas TIKAI kopā ar apliecību.

Dāvanu karte

Iespējams iegādāties dāvanu kartes (vērtībā sākot no EUR 15). Dāvanu kartes derīgas gadu no pirkšanas dienas.  Dailes teātra Dāvanu kartes iespējams iegādāties Dailes teātra kasē un internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes bērniem

Bērniem līdz 5 gadu vecumam biļete nav jāiegādājas, ja bērnam nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta.

Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Dailes teātra piedāvājums programmā "Latvijas skolas soma"

PĪTERS PENS SAIET SVIESTĀ Lielajā zālē, britu The Mischief Theatre komēdija visai ģimenei. Iesakām no 7 gadu vecuma

 

SPĪDOLAS NAKTS Lielajā zālē, režisors - Viesturs Kairišs. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

 

MONSTRS Mazajā zālē, režisors - Dmitrijs Petrenko. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

KUR PAZUDA VALSTS Mazajā zālē, režisors - Toms Treinis. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

 

ROTKHO Lielajā zālē, režisors - Lukašs Tvarkovskis. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

 

BRANDS Lielajā zālē, režisors Viesturs Kairišs. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem

 

 • Iepazīties ar izrāžu saturu iespējams Dailes teātra mājaslapā www.dailesteatris.lv, bet pieejamās sēdvietas iespējams apskatīt “Biļešu Paradīzes” mājaslapā www.bilesuparadize.lv, izvēloties konkrētu izrādi.
 • Lai rezervētu biļetes uz izvēlēto izrādi, zvaniet pa tālruni 67294444 teātra administratorei, vienojieties par izrādi, apmeklējuma datumu, biļešu skaitu un cenu.
 • Grupām, sākot no 10 cilvēkiem, tiek piemērota 5%, bet, sākot no 20 cilvēkiem - 10% atlaide. ATLAIDES NESUMMĒJAS! Biļetes uz izrādi jāiegādājas visiem tās apmeklētājiem (arī skolotājiem un pavadošajām personām).
 • Lai saņemtu rēķinu par rezervētajām ieejas biļetēm, jāsazinās ar SIA “Biļešu Paradīze”, sūtot maksātāja rekvizītus uz e-pasta adresi rekini@bilesuparadize.lv.
 • Izrādes apmeklējums nav iespējams, ja savlaicīgi nav veikta rēķina apmaksa par rezervētajām ieejas biļetēm. Lūdzam skolu pārstāvjus, kas veikuši biļešu rezervāciju, pašiem sekot līdzi rēķina apmaksas termiņam un pārliecināties, ka apmaksa ir veikta.
 • Pēc rēķina apmaksas iegādātās biļetes būs pieejamas Dailes teātra kasē. Ja vēlaties tās saņemt citur, par to iepriekš jāvienojas ar SIA “Biļešu Paradīze”.

Apliecība "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”)

Atlaides apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem

30% atlaide uz Dailes teātra izrādēm:

Atlaide tiek piemērota arī internetā www.bilesuparadize.lv, ievadot kartes numuru.

Informācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Cilvēkiem ratiņkrēslos Lielās un Mazās zāles izrāžu apmeklējums bez maksas, iepriekš savlaicīgi piesakoties pie administratores pa tālruni 67294444 vai rakstot uz dailesteatris@dailesteatris.lv

Biļete ar atlaidi derīga TIKAI kopā ar apliecību.

Automašīnu stāvvieta

Tuvākās autostāvvietas Dailes teātra apkārtnē:

 • "Park Expert" autostāvvieta Brīvības ielā 78 (iebrauktuve no Brīvības ielas): viena stunda - EUR 2,00 (norēķini ar Mobilly aplikāciju vai SMS)
 • “EuroPark” autostāvvieta Skolas ielā 35: viena stunda - EUR 2,50 (norēķini ar EuroPark app mobilo lietotni vai bankas karti)
 • "EuroPark" autostāvvieta Baznīcas ielā 20/22: viena stunda - EUR 2,00 (norēķini ar EuroPark app mobilo lietotni, bankas karti vai monētām)
 • Rīgas 1.slimnīcas autostāvvietas (Bruņinieku iela 5) (iebrauktuves no Bruņinieku ielas un Šarlotes ielas): viena stunda – EUR 2,00 (norēķini tikai ar bankas karti)
 • Autostāvvieta Bruņinieku ielā 23: viena stunda – EUR 1,50

Teātra apkārtnē atrodas arī "Rīgas Satiksmes" autostāvvietas (B un C zona). Precīzu zonējumu un izcenojumus iespējams apskatīt ŠEIT.

Dailes teātra apmeklējuma noteikumi

Pirms izrādes

Aicinām skatītājus nekavēties un teātrī ierasties savlaicīgi, jo izrādes vienmēr sākas uz biļetes norādītajā laikā, un pēc trešā zvana skatītājus zālē neielaiž.

Pirms lielās zāles izrādēm pirmais zvans skan 15 minūtes pirms izrādes sākuma, otrais - 10 minūtes pirms izrādes sākuma un trešais - 5 minūtes pirms izrādes sākuma.

Teātris skatītājiem ir atvērts 1 stundu pirms izrādes sākuma.

Pirms izrādes un starpbrīdī darbojas Dailes teātra kafejnīca. Kafejnīcā iespējama galdiņu rezervēšana pa telefonu 29672149 vai rakstot uz e-pastu info@cafe15.lv. Rezervācijas tiek pieņemtas par pirkumu no 25 EUR.

Teātra vestibila pirmajā stāvā darbojas garderobe, kurā iespējams nodot virsdrēbes. Dailes teātra administrācija neuzņemas atbildību par garderobē atstātajām personiskajām mantām. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu ir 10 eiro.

Izrāžu programmiņas iespējams iegādāties pie ieejām zālēs un tirdzniecības vietā pirmā stāva vestibilā. Programmiņas tiek pārdotas gan pirms izrādes, gan starpbrīdī. Samaksa par programmiņām iespējama gan ar karti, gan skaidrā naudā.

Māksliniekiem domātos ziedus un dāvanas ir iespējams atstāt teātra vestibilā uz galdiņa līdzās programmiņu tirdzniecības vietai, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves, dāvanas mākslinieki saņems pēc izrādes. Ziedus un dāvanas drīkst pasniegt arī personīgi uz skatuves pēc izrādes. Ziedus un dāvanas viesizrāžu māksliniekiem Dailes teātra darbinieki nenodrošina. Tos iespējams pasniegt tikai personīgi.

Dailes teātrī izrādes notiek Lielajā zālē, Mazajā zālē un Dailes dārzā. Lai nokļūtu uz katru no zālēm, sekojiet norādēm teātrī vai jautājiet palīdzību apkalpojošajam personālam.

Zālēs aizliegts ienest ēdienu un dzērienus.

Personas alkohola un / vai narkotisko vielu reibumā izrādē var neielaist.

Dailes teātra telpās smēķēt nav atļauts.

Ar dzīvniekiem Dailes teātrī ieeja aizliegta.

Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam (izņemot mainītu un atceltu izrāžu gadījumā).

Iegādātā teātra biļete ir jāsaglabā līdz pasākuma beigām. Publiku apkalpojošajam personālam pasākuma laikā ir tiesības prasīt uzrādīt biļeti. 

Izrādes laikā

Izrādes laikā lūdzam izslēgt mobilos telefonus un visa veida elektroniskās ierīces. To radītā gaisma un skaņa traucē citiem skatītājiem. Arī klusuma režīmā mobilais telefons var traucēt kvalitatīvai izrādes norisei.

Visa veida fotografēšana, video un audio ierakstīšana ir atļauta tikai ar Dailes teātra administrācijas atļauju.

Starpbrīdī

Izrādes sākuma, beigu un starpbrīža laiki ir norādīti ekrānā foajē 1. stāvā pie programmu galda.

Ja starpbrīdī rodas nepieciešamība atstāt teātra telpas, pie ieejas lūdzam saņemt Starpbrīža biļeti un atgriežoties to atdot publiku apkalpojošajam personālam.

 

Paldies!

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem