Teātra apmeklējums

Biļetes

Dailes teātra kase

Brīvības iela 75, LV-1001, Rīga, Latvija
Tālr.: +371 67279566

Kases darba laiks

Pirmdiena - slēgts
Otrdiena - piektdiena - 12.00 - 15.00 un 15.30 - 19.00
Sestdiena, svētdiena - 2h pirms izrādes sākuma

Zāļu plāni

Lielā zāle    Mazā zāle    Kamerzāle

Biļetes internetā

http://www.bilesuparadize.lv

Biļešu tirdzniecības vietas

https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
"Biļešu Paradīzes" kases visā Latvijā, biļešu rezervēšana un biļetes uz pārskaitījumiem 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,69).

Kolektīvie biļešu pieteikumi

Tālr.: 67294444, 90002000 (maksa par zvanu EUR 0,68 minūtē)

Teātra administratori pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus (ieeja no Bruņinieku ielas, 1. kabinets). 

Biļešu rezervāciju iespējams veikt uz 10 dienām, bet ne vēlāk kā 14 dienas pirms izrādes.  

Ekskursijas

Dailes teātris piedāvā ielūkoties teātra aizkulišu dzīvē, gida pavadībā izstaigājot teātra apcirkņus, kas sniedzas aiz skatītāju rindām un skatuves un iepazīstoties ar teātra radīšanas procesu no iekšienes. Mēs pavērsim priekškaru un dosimies teātra maģijā, kas ar jaunām emocijām bagātinās tavas nākamās izrādes apmeklējumu. 

Pieteikšanās ekskursijām, rakstot uz dailesteatris@dailesteatris.lv vai zvanot 67294444.

Ekskursijas ilgums - 1h 15min

Ekskursijas pieejamas latviešu un angļu valodā. 

Ekskursijas grupās

Biļetes cena vienai personai € 6.00

Personu skaits grupā - 10 līdz 15 cilvēki.

Individuālās ekskursijas

Līdz 10 cilvēkiem € 60.00

Svinību iespējas teātrī

Dailes teātris piedāvā svinību iespējas plašākam viesu skaitam un kolektīviem.

Lai teātra apmeklējums jūsu kolēģiem vai draugu pulkam kļūtu par īpašiem svētkiem, piedāvājam arī atsevišķu, īpaši jums piemērot telpu, kurā organizēt svinības. 

Teātra kafejnīca ar prieku piedāvās labākos risinājumus ikvienam, gan nodrošinot jums tīkamu ēdienu un dzērienu klāstu, gan sniedzot nepieciešamo servisu.

Piedāvājam teātrī organizēt jūsu pasākumu jau pirms izrādes apmeklējuma, kā arī nesteidzīgi savā svinību telpā baudīt starpbrīdi.

Lai vienotos par svinību iespējām, lūgums sazināties: tel.: 29672149; e-pasts: info@cafe15.lv

Uz tikšanos Dailes teātrī! 

Atlaides

Dāvanu karte

Iespējams iegādāties dāvanu kartes (vērtībā sākot no EUR 15). Dāvanu kartes derīgas gadu no pirkšanas dienas.  Dailes teātra Dāvanu kartes iespējams iegādāties Dailes teātra kasē un internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes bērniem

Biļetes jāiegādājas katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. 

Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Abonementi

Lai saņemtu kompensāciju par nenotikušajām 2019./2020. gada sezonas abonementu izrādēm, aicinām nodot abonementu Dailes teātra kasē, vai aizpildīt Naudas atmaksas pieteikumu šeit.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni 67279566 vai e-pastā dailesteatris@dailesteatris.lv

Skatītāja karte

Ļ. cien. Dailes teātra Skatītāja kartes īpašniek!

Mums jāpaziņo, ka Skatītāja karte turpmāk netiks izmantota. Piedāvājam to nodot teātra kasē, pretī saņemot 10% atlaidi vienam pirkumam līdz divām biļetēm uz jebkuru Dailes teātra repertuāra izrādi līdz 2022. gada beigām.

Esam ļoti pateicīgi par līdzšinējo draudzību un priecāsimies Jūs redzēt teātrī arī turpmāk!

Dailes teātra piedāvājums programmā "Latvijas skolas soma"

 INSPEKTORS TUTŪ Lielajā zālē, režisors - Intars Rešetins. Iesakām 1. - 5. klašu skolēniem.

  

MONSTRS Stikla zālē, režisors - Dmitrijs Petrenko. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

SMIĻĢIS Lielajā zālē, režisors - Viesturs Kairišs. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

   

ZEMDEGAS Lielajā zālē, režisors - Dmitrijs Petrenko. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

ĻOTI LABAS MINŪTES Lielajā zālē, autori: Gediņi / Dzudzilo. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

TRĪS DRAUGI Lielajā zālē, režisors - Regnārs Vaivars. Iesakām 9. - 12. klašu skolēniem.

  

PAVASARIS Lielajā zālē. Iesakām 5. - 9. klašu skolēniem.

   

  • Iepazīties ar izrāžu saturu iespējams Dailes teātra mājaslapā www.dailesteatris.lv, bet pieejamās sēdvietas iespējams apskatīt “Biļešu Paradīzes” mājaslapā www.bilesuparadize.lv, izvēloties konkrētu izrādi.
  • Lai rezervētu biļetes uz izvēlēto izrādi, zvaniet pa tālruni 67294444 teātra administratorei, vienojieties par izrādi, apmeklējuma datumu, biļešu skaitu un cenu.
  • Grupām, sākot no 10 cilvēkiem, tiek piemērota 5%, bet, sākot no 20 cilvēkiem - 10% atlaide. ATLAIDES NESUMMĒJAS! Biļetes uz izrādi jāiegādājas visiem tās apmeklētājiem (arī skolotājiem un pavadošajām personām).
  • Lai saņemtu rēķinu par rezervētajām ieejas biļetēm, jāsazinās ar SIA “Biļešu Paradīze”, sūtot maksātāja rekvizītus uz e-pasta adresi rekini@bilesuparadize.lv.
  • Izrādes apmeklējums nav iespējams, ja savlaicīgi nav veikta rēķina apmaksa par rezervētajām ieejas biļetēm. Lūdzam skolu pārstāvjus, kas veikuši biļešu rezervāciju, pašiem sekot līdzi rēķina apmaksas termiņam un pārliecināties, ka apmaksa ir veikta.
  • Pēc rēķina apmaksas iegādātās biļetes būs pieejamas Dailes teātra kasē. Ja vēlaties tās saņemt citur, par to iepriekš jāvienojas ar SIA “Biļešu Paradīze”.

Apliecība "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”)

Atlaides apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem

30% atlaide uz Dailes teātra izrādēm:

Atlaide tiek piemērota arī internetā www.bilesuparadize.lv, ievadot kartes numuru.

Informācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Cilvēkiem ratiņkrēslos Lielās un Mazās zāles izrāžu apmeklējums bez maksas, iepriekš savlaicīgi piesakoties pie administratores pa tālruni 67294444.

Biļete ar atlaidi derīga TIKAI kopā ar apliecību.

Automašīnu stāvvieta

Tuvākās autostāvvietas Dailes teātra apkārtnē:

  • "Park Expert" autostāvvieta Brīvības ielā 78 (iebrauktuve no Brīvības ielas): viena stunda - EUR 2 (norēķini ar Mobilly aplikāciju vai SMS)
  • “EuroPark” autostāvvieta Skolas ielā 35: viena stunda - EUR 2 (norēķini ar EuroPark app mobilo lietotni vai bankas karti)
  • Rīgas 1.slimnīcas autostāvvietas (Bruņinieku iela 5) (iebrauktuves no Bruņinieku ielas un Šarlotes ielas): viena stunda – EUR 2 (norēķini tikai ar bankas karti)
  • Autostāvvieta Bruņinieku ielā 23: viena stunda – EUR 1,5

Teātra apkārtnē atrodas arī "Rīgas Satiksmes" autostāvvietas (B un C zona). Precīzu zonējumu un izcenojumus iespējams apskatīt ŠEIT.

Dailes teātra apmeklējuma noteikumi

Teātra apmeklējuma noteikumi (atjaunots 28.03.2022.)

No 1. aprīļa Dailes teātra apmeklētājiem vairs nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Tāpat teātrī obligāta vairs nav sejas masku lietošana. 

No 1. aprīļa kultūrvietu darbībā šīs epidemioloģiskās drošības prasības tiek atceltas.

Pirms izrādes

Aicinām skatītājus nekavēties un teātrī ierasties savlaicīgi, jo izrādes vienmēr sākas uz biļetes norādītajā laikā, un pēc trešā zvana skatītājus zālē neielaiž.

Pirms lielās zāles izrādēm pirmais zvans skan 15 minūtes pirms izrādes sākuma, otrais - 10 minūtes pirms izrādes sākuma un trešais - 5 minūtes pirms izrādes sākuma.

Teātris skatītājiem ir atvērts 1 stundu pirms izrādes sākuma.

Pirms izrādes un starpbrīdī darbojas Dailes teātra kafejnīca. Kafejnīcā iespējama galdiņu rezervēšana pa telefonu 29672149 vai rakstot uz e-pastu info@cafe15.lv. Rezervācijas tiek pieņemtas par pirkumu no 25 EUR.

Teātra vestibila pirmajā stāvā darbojas garderobe, kurā iespējams nodot virsdrēbes. Dailes teātra administrācija neuzņemas atbildību par garderobē atstātajām personiskajām mantām. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu ir 10 eiro.

Izrāžu programmiņas iespējams iegādāties pie ieejām zālēs un tirdzniecības vietā pirmā stāva vestibilā. Programmiņas tiek pārdotas gan pirms izrādes, gan starpbrīdī. Samaksa par programmiņām iespējama tikai skaidrā naudā.

Māksliniekiem domātos ziedus un dāvanas ir iespējams atstāt teātra vestibilā uz galdiņa līdzās programmiņu tirdzniecības vietai, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves, dāvanas mākslinieki saņems pēc izrādes. Ziedus un dāvanas drīkst pasniegt arī personīgi uz skatuves pēc izrādes. Ziedus un dāvanas viesizrāžu māksliniekiem Dailes teātra darbinieki nenodrošina. Tos iespējams pasniegt tikai personīgi.

Dailes teātrī izrādes notiek trīs zālēs - Lielajā, Mazajā un Kamerzālē. Lai nokļūtu uz katru no zālēm, sekojiet norādēm teātrī vai jautājiet palīdzību apkalpojošajam personālam.

Zālēs aizliegts ienest ēdienu un dzērienus.

Personas alkohola un / vai narkotisko vielu reibumā izrādē var neielaist.

Dailes teātra telpās smēķēt nav atļauts.

Ar dzīvniekiem Dailes teātrī ieeja aizliegta.

Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam (izņemot mainītu un atceltu izrāžu gadījumā).

Iegādātā teātra biļete ir jāsaglabā līdz pasākuma beigām. Publiku apkalpojošajam personālam pasākuma laikā ir tiesības prasīt uzrādīt biļeti. 

Izrādes laikā

Izrādes laikā lūdzam izslēgt mobilos telefonus un visa veida elektroniskās ierīces. To radītā gaisma un skaņa traucē citiem skatītājiem. Arī klusuma režīmā mobilais telefons var traucēt kvalitatīvai izrādes norisei.

Visa veida fotografēšana, video un audio ierakstīšana ir atļauta tikai ar Dailes teātra administrācijas atļauju.

Starpbrīdī

Starpbrīža sākuma laiks ir norādīts uz tam paredzētā pulksteņa – Lielās zāles izrādei pirmā stāva vestibilā, Mazās un Kamerzāles izrādēm – pie ieejas zālē.

Ja starpbrīdī rodas nepieciešamība atstāt teātra telpas, pie ieejas lūdzam saņemt Starpbrīža biļeti un atgriežoties to atdot publiku apkalpojošajam personālam.

 

Paldies!

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem