Video

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Gunta Siliņa (Āboliņa-Ābola) 04.01.2016 16:04
Pilnīgi pievienojos rakstītajam. Nekādas pozitīvas emocijas un svētku noskaņojuma pirms Jaunā gada arī man neradās......
Dailes teātris 04.01.2016 09:23
(no twitter.com) @Margarita_Zelve
@Dailesteatris Vecgada koncerts - brīnišķīga 19. gs. beigu un 20. gs. 1. puses latviešu dzeja nedzirdētā/ reti atskaņotā muzikālajā ietērpā
Dailes teātris 04.01.2016 09:21
(no twitter.com) @VitaBalcunaite
Gaumīgi, galanti! Paldies @Dailesteatris komandai!!! "Svētki paši nevar beigties." Tādēļ! - Lai svētki turpinās!!!
Dailes teātris 04.01.2016 09:21
(no twitter.com) @GRozenbergs
#ManaSirdsUzTrotuāra- augsti kvalitatīvs un košs @Dailesteatris koncerts!Mirdz #Grāvelis,#Andžāns,#Ozoliņa,#Kerēvica
Iveta Ločmele 02.01.2016 22:33
Absolūti piekrītu tiem, kuriem patika. Šis ir no tiem koncertiem, kuru labprāt noskatītos vēlreiz. Paldies par skaisto iestudējumu!
ILVA CEPĪTE 30.12.2015 23:27
Par spīti ne pārāk pozitīvajām atsauksmēm no citu puses - man patika! Varbūt ne tā, ka ļoti, bet kaut kas citādāks kā ierasts, mākslinieki ieguldījuši lielu darbu, ko varēja visai labi just. Īpaši pārsteidza Ērika Eglija ar izdziedāto Austras Skujiņas dzeju, arī Dreimane ļoti patika! Skatuve un tērpi - arī lieliski! :)
Elza Graudiņa 29.12.2015 10:53
Man žēl tos skatītājus kuri iet uz šo koncertu ar cerību,ka tas būs tradicionāls Ziemassvētku koncerts. Koncerta afišā jau ir teikts,ka tas būs par mākslinieku bohēmu...Manai ģimenei koncerts ļoti patika, jo ļāva ielūkoties pagājušā gadsimta mākslinieku saviesīgajā sanākšanā. Kā nu tur tajos laikos bija, mēs redzējām mākslinieku izpildījumā. Ne vienmēr tur bija lustes, bija arī salauztas sirdis.... Lieliska dzeja, skaista mūzika.Skaists izrādes nobeigums.
P.S. izrāde nav domāta bērniem
Līga Vasiļjeva 28.12.2015 15:36
Vakar ar ģimeni bijām koncertā. Man ļoti žēl, ka iztērējām naudu par 6 biļetēm :( Aktieri spēlēja lieliski, liels paldies viņiem par to.Par noformējumu padomāts - ļoti labi, bet saturs pilnīgi nekāds.
Pagājušā gada koncerts bija lielisks un vēl ilgi palika atmiņā. Šogad gājām, jo cerējām uz tādām pat emocijām, bet vīlāmies. Piekrītu iepriekšējam komentāram, ka nav pareizi, ja tiek domāts tikai par biļešu pārdošanu, bet nevis par skatītājiem. Domāju, ka pirms nodot izrādi skatītāju vērtējumam, ir pašiem jānovērtē vai šads produkts ir vispār skatāms.
Artis Spertāls 25.12.2015 13:31
Šis, diemžēl, bija ļoti bezjēdzīgs un garlaicīgs pasākums. Neradīja nekādas pievienotās vērtības - pāris citāti vai joki vietām bija labi, bet tie kopumā bija uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi un pazuda kopīgajā bezjēdzīguma sajūtā. Mans blakussēdētājs gulēja (ar aizvērtām acīm) visa uzveduma laikā, starpbrīdī/pēc uzveduma dzirdēju vairākus komentārus no apkārtējiem par to, ka bija garlaicīgi.
Protams, apzinos, ka šāda veida pasākums domāts kā kas viegls, bet visa uzveduma laikā neradīja nekādas emocijas un pēc tam saglabājās sajūta, ka teātris ko šādu veido tikai ar mērķi pārdot biļetes un nopelnīt (jo ir ierobežotas iespējas kaut kur aiziet vai uzdāvināt biļetes uz pasākumiem). Pilnībā tukšums, un tas riebj. Tāpat neviena dziesma netika dziedāta, bet gan visas izrunātas dziedošā balsī - kā aktieri parasti dara. Līdz ar to pat muzikāls baudījums nebija.

Neiesaku, patiešām neiesaku nevienam, ja vēl ir iespēja izvēlēties iet vai neiet - ja cilvēki pārstās iet, varbūt teātri pārstās iestudēt naudas drukāšanas pasākumus. Tam tomēr teātris nav domāts.
Man riebj atstāt tik negatīvu komentāru, bet ja es fanoju par Frankenšteinu un "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu", kā arī citām izrādēm, tad ir tikai godīgi arī negatīvo rakstīt, manuprāt.
Ulrika Māliņa 20.12.2015 22:14
Burvīgs koncerts, ļoti sirsnīgi, milzīgs paldies aktieriem, vislaik gribējās smaidīt, bet kaut kas tomēr pietrūka, varbūt svētku sajūta un kāds joks.
Vizbulīte Jansone 20.12.2015 17:13
Lieliska izrāde!
Domāta jauniem cilvēkiem, kuri mīl, cieš, cīnās pa dzīvi un cenšas saprast, kāda tai jēga.
Svētku sajūta garantēta tiem skatītājiem, kuri gatavi ļauties skatuves mākslas, mūzikas un dzejas brīnumam!
Anna Vasiļevska 19.12.2015 19:23
Darbs ieguldīts liels, aktieri spēj noturēt meldiņu. Bet svētku sajūtas nav. Ar haosa piegaršu. Otrā daļa baudāma, bet kulminācijas - nekādas! Palieciet labāk mājās!
Līga Elerte(Kiršteine) 19.12.2015 17:54
Paldies!Koncerts baudāms!Pirmā daļa iesākās ļoti daudzsološi,,,tad kaut kā apdzisa,,,,Visas dziesmas palika tādas smagas,,,Otrā daļa jauka!!!Ļoti patika melnbaltais stiliņš ,,,,
P.S.Mīļie vecāki!Ja neesat pārliecināti ,ka Jūsu mazulim pasākums būs interesants-LŪDZU neņemiet viņu līdzi uz šādu pasākumu!Visu pirmo cēlienu klausījos aizspiedusi vienu ausi,jo pie otras mazulis skaļi sarunājās ar mammu,bija neapmierināts,bija jautājumi...Visu nedēļu strādāju ar mazuļiem un uz teātri eju relaksēties,,,,,,,,,,