Koncertuzvedums
ZIEMASSVĒTKU KORĀLIS AR LĒDIJU TUMSĀ

Lielā zāle


Pirmizrāde - 2022. gada 28. decembrī
Izrādes ilgums -

Aicinot Dailes skatītājus uz kopīgu Ziemassvētku noskaņas baudīšanu, kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri esam sagatavojuši īpašu koncertprogrammu divās daļās. Pirmajā daļā būs komponista Nīla Brenda (Neil Brand) “Ziemassvētku dziesmas” koncertuzvedums, kura pamatā ir Čārlza Dikensa darbs, ko viņš pats nodēvējis arī par Ziemassvētku spoku stāstu. Visiem pazīstamā skopuļa Ebenīzera Skrūdža Ziemassvētku nakts sapņi pārvērtīsies muzikālā pārdzīvojumā, lai pieaugušie atgūtu pazaudēto prieku par visvienkāršākajām dzīves lietām. Cilvēcība un siltums ir Ziemassvētku lielākā dāvana.

Koncerta otrajā daļā skanēs leģendārā Kurta Veila mūzikla “Lēdija tumsā” (“Lady in the Dark”) dziesmu izlase. Tā stāsta par karjeristes Lizas Eliotes neizskaidrojamajiem sapņiem, kas viņu šķietami vajā. Tomēr atzīstot sev vajadzību pēc drošības, mīlestības un patiesas draudzības, viņa atklāj sapņu patieso vēstījumu: viņa grib būt sieviete, kura ne tikai spēj būt izcila savā profesijā, bet arī patiesi mīlēta un spējīga patiesi mīlēt.

  Lomās

  Lidija Pupure, Klāvs Kristaps Košins, Katrīna Griga , Indra Briķe, Olga Dreģe, Dārta Daneviča, Ģirts Ķesteris, Dainis Gaidelis, Artis Robežnieks, Kārlis Arnolds Avots, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Koris “Kamēr…”, Daumants Kalniņš, Emīls Kivlenieks, Irma Pavāre vai Marlēna Keine

  Radošā komanda

  Režisors
  Viesturs Kairišs
  Muzikālais vadītājs un diriģents
  Andris Poga
  Diriģents
  Guntis Kuzma
  Kora “Kamēr…” diriģents
  Jurģis Cābulis
  Muzikālais konsultants
  Juris Vaivods
  Scenogrāfe
  Ieva Jurjāne
  Kostīmu māksliniece
  Baiba Litiņa
  Horeogrāfe
  Jana Jacuka
  Koncertmeistare
  Ilze Dzenīte

  Tuvākās izrādes

  Izpārdots
  Izpārdots
  Izpārdots
  Papildkoncerts!
  Pirkt biļeti
  Pirkt biļeti
  Pirkt biļeti
  Izpārdots

  Atsauksmes

  Pievienot komentāru
  Pievienot

  Izrādi atbalsta

  Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

  Izmantotās sīkdatnes

  Pieteikties jaunumiem