Publikācijas

Pieaugušo rotaļlaukums

Lasīt

Tas viss ir teātris

Lasīt

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Dailes teātris 11.05.2018 11:24
Diāna Auziņa virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://tmblr.co/Z8B46l2Xsq-Pu
Dailes teātris 10.05.2018 15:16
(no twitter.com) Eva Birzniece @EvaBirzniece
Visās nozīmēs lieliska Kam no Vilka k-dzes bail? @Dailesteatris vakardien! Ivars Auziņš Džordža lomā - bauda katru sekundi, ar katru vārdu. Arī pārējie 3 aktieri teicami katrs savā lomā un vietā.
Dailes teātris 19.04.2018 10:28
(no twitter.com) Sandra Briede @BriedeBriedev
Un atkal mani kā režisors patīkami pārsteidza @TTreinis . Kam no Vilka kundzes bail ir tik dzīva un spraiga! Vienīgais, ko nesaprotu, ir tas, kāpēc @Dailesteatris tik maz izmanto brīnišķīgo aktieri Ivaru Auziņu.
Dailes teātris 05.03.2018 15:22
Sigita Paula Cepleviča virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://tmblr.co/Z8B46l2VnTEEn
Dailes teātris 02.03.2018 10:48
(no twitter.com) Antra M. @An_Me_
Izcili sovakar aktierdarbi @IvarsAuzins un @agnesezeltina "Kam no Vilka kundzes bail" @Dailesteatris ! Sirsnigi sveicieni vaarda dienaa @IvarsAuzins !
Dailes teātris 08.01.2018 15:22
Dace Lauska virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://tmblr.co/Z8B46l2Tjl-eQ
Dailes teātris 05.01.2018 11:15
Eldars Salvis Ozoliņš virtuālajā grupā #Skatītājs vērtē: https://tmblr.co/Z8B46l2TjQP-Q
Dailes teātris 03.11.2017 10:41
(no twitter.com) @AstrologiLv
@Dailesteatris Kam no Vilka kdz bail? Perfekti izstāstīts stāsts ar lielisku aktieru ansambli. Bravo!
Vērtējums: @@@@@ #krodersrunā
Dailes teātris 19.10.2017 09:49
(no twitter.com) @ZDachele
@Dailesteatris Patīkams gandarījums pēc #KamnoVilkakundzesbail? gan par aktieru, gan režisora darbu. Teicami, līdz kaula smadzenēm?
Ieva Ozola 19.10.2017 01:04
Labvakar!

Milzīgs paldies Dailes teatrim par šīvakara emocijām! Neaptverami spēcīgi!

Ienācu te, lai nopirktu jau nākamās biļetes uz šo izrādi saviem dažiem tuviniekiem, kam obligāti jāredz šis psihoterapijas seanss, pie pareizas noskaņas, tas var glābt un uzlabot jebkuras attiecības, un tad pamanīju, ka te tāda komentāru sadaļa un nolēmu gan pateikties gan padalīties:

Vispirms jau jaunais režisors Toms Treinis. Dārgakmenis, kas jāatzīst kā ārkārtīgi daudzsološs talants un jāslīpē un jāspodrina. Man nav aptverami, kā tik jauns puisis tā spēj domāt un izprast dzīvi, lai saliktu kopā šādu smagu 'pieaugušo' darbu. Cepuri nost. Un īpaši par to, ko viņš ir izdarījis ar aktieriem, vai arī bijis gana gudrs un ļāvis pašiem izdarīt, nezinu.

Jaunā skaistā Elīna Avotiņa lieliski parāda, ka viņai ir dziļa amplitūda un labi tiek galā ar nevienkāršo lomu. Iznesīga, kas labi. Šī izrāde labs trampuliniņš sevis pilnveidošanai jaunos dziļumos, ko bieži var negadīties dabūt izmēģināt tā uztreiz.

Andris Bulis ar savu rokrakstu, nospēlē gan naivumu gan spēku un varu, gan prot sasmīgināt ar saviem mikro knifiņiem, pat šādā izrādē. Laba balss intonācijas maiņa, kas ir kas tāds, ko viņš labi apzinās kā savu labu instrumentu. Pie vainas dzeltenie mediji, bet saskatīju paraleles ar Andra privāto dzīvi, cik nu to iespējams zināt no publikācijām. Režisors labi panāk Andra kaisles un vēlmju izlausšanos, un beigās tomēr apstiprina ģimeniskuma svarīgumu.

Milzīgs prieks par skaisto Ivaru Auziņu, visapjomīgākā loma, laikam pat nenoiet no skatuves, vai arī uz 1 mazu brīdi. Labi tiek galā ar dominanci. Pats uzprasās uz problēmām, un tad iznīcina un sagrauj visus trīs pārējos tēlus. Principā varmāka naiva jefiņa, nevarīga akadēmiķa tēlā. Bet lai cik gudrs un viltīgs, bezspēcīgs mīlestības priekšā un tas ir skaisti. Nekad nebija Ivars vēl redzēts tik apjomīgā lomā, malacis! Neko nezinu daudz par Ivara īsto dzīvi, bet sajūta, ka ģimenisks, prātīgs un mīlošs, silts vīrietis. Tāpēc viņam te jāparāda profesionalitāte un jānospēlē lielāks ļaundaris kā viņš ir dzīvē, iespējams, vienīgajam no pārējiem aktieriem. Tāda sajūta.

Un visbeidzot, pati vaininiece, Vilka kundze! Domāu, ka režisors ir trāpijis desmitniekā ar titullomas aktrises izvēli. Negribu samelot, bet man liekas, ka Agnese agrākajās daudzajās, neskaitāmajās lielajās galvenajās lomās gan Dailē gan JRT nekas tāds nevienam režisoram nebija izdevies. Jaunais Toms Treinis ir izprovocējis sievieti parādīt mums savu iekšējo pasauli, sāpes, jūtas un emocijas. To jau zin tikai pati aktrise, bet no malas izskatās, ka viņa spēlē sevi, vismaz daļēji, un tā ir augsta pilotāža, ielikt to tādos lugas rāmjos. Un kā man teica, ka visi aktieri, arī Agnese spēlē bez grimma, tad te talants ir tas, kas padara viņu skaistāku par visiem grimiem. ezinu vai nejauši vai speciāli, tēmas sit stipri, tas redzams: bērni, dēls, tēvs, māte, mīlestība un attiecības ar vīrieti. Atkal no malas, bet pat tagadējās Agnese attiecības (ar jauno bet 'skaļo' diplomātu, kas vairāk labi kā slikti) no to publiski redzamās daļas ir spogulis lomai: ķīvējās abi, bet par spīti visam - abiem uz pieres rakstīts, ka mīl stipri, tāpat kā Martai un Džordžam.

Tas arī ir mans novēllejums un pateicība Agnesei (kuru nācu skatīties pēc tik ilga laika atkal teatrī) un visiem šajā lugā! Sargat savu mīlestību! Tā ir svarīgākā un patiesākā laime un svētība pasaulē. Es to sapratu pēc šīs lugas, kura beigu beigās ir par to, kā nevajag uzvesties attiecībās.

Subjektīvi protams, bet labākā izrāde, ko pēdējos 10 gados ir nācies redzēt, bet tas man, īpaši. Paldies!