Video

Publikācijas

Atsauksmes

Pievienot komentāru
Pievienot

Irēna Krieva 10.01.2013 20:54
Pēc izrādes noskatīšanās ir sajūta, ka režisors ir vēlējies parādīt skatītājam, ka viņš nav pietiekoši intelektuāli izaudzis, lai nāktu uz teātri. Ir ārkārtīgi grūti izlauzties starp epitetu un alegoriju mudžekļiem un saprast izrādes vēstījumu. Kas ir šis VIŅŠ, par ko tiek veselu stundu runāts, un kas tā arī paliek 3. personas vietniekvārds, neiegūstot reālus apveidus.
PS: dzēst netīkamus komentārus ir nožēlojami. Lasiet tos un audziet!
Sigita Paula 10.01.2013 14:03
Twitterī ir par maz vietas, lai aprakstītu sajūtas pēc šīs izrādes. Esmu sajūsmā! Sēdēju 1.rindā, un tik tuvu Lilitai Ozoliņai. Ak, viņa ir tik izcila, dziļa un noslēpumaina aktrise! Joprojām atceros asaras viņas acīs un kamolu savā kaklā, skudriņas caur visu ķermeni... Tik spēcīgi! Katra pārdomāta kustība, acu skatiens, izteikts vārds vai klusuma brīdis. Trauslums un stiprums vienlaicīgi. Man tika aizskartas visas sirds stīgas... To nevar izstāstīt!
Dailes teātris 10.01.2013 09:08
(no twitter.com) @PaulaSigita
Tik izjusti, patiesi un aizkustinoši! Ak,cik brīnišķīga aktrise ir Lilita Ozoliņa! Viena no @Dailesteatris vērtībām.Esmu sajūsmā par Mēdeju!
Dailes teātris 12.12.2012 14:35
(no twitter.com) @Eriny_Sketchy
"Dzīve arī ir teātris, tikai to nevar nospēlēt divreiz." [un mēģinājumu arī nav...] @Dailesteatris Paldies lieliskajam trio par "Mēdeju".