Ilzes Ķuzules-Skrastiņas monoizrādes “VISAS VIŅAS” pirmizrāde

Mazajā zālē 17. janvārī režisore Inese Mičule un viena no vadošajām Dailes teātra aktrisēm Ilze Ķuzule-Skrastiņa skatītājus aicina uz monoizrādi “Visas viņas”.

Britu dramaturgs Alistērs Makdauels (Alistair McDowall) radījis trīs monologus, kuru centrā ir sieviešu likteņi dažādos laikos. “Visas viņas” pietveras trim dažādām varonēm trīs dažādos monologa formātos, trīs dažādos laikaposmos. Teksti, ko tulkojusi Ieva Lešinska-Geibere, ir izaicinoši, bet tajos Dailes teātra aktrise ar komandu radusi daudz atpazīstamā, neizskaistināti sentimentālā un cilvēciskā, izrādē tam visam iegūstot kinematogrāfisku plūdumu. Pagātne, tagadne un nākotne savijas stāstā par “Visām viņām”, sievietēm likteņa un dzīves priekšā. 

Izrādes “Visas viņas” dramaturģiju aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa raksturo kā vienu no visgodīgākajiem teātra darbiem, kādu ir jebkad lasījusi. “Šīs nav ideju drāmas, traģēdijas vai tieši pretēji – komēdijas. Cik lielas ir mazo cilvēku dzīves, cik daudz ir šīs dzīves un tas, ko mēs par tām nezinām. Katrs no mums ir šī lielā, lielā dzīve – katram mums tā ir lielākā un svarīgākā”,  saka Ilze Ķuzule-Skrastiņa. 

Aktrise ­– Ilze Ķuzule-Skrastiņa; režisore ­– Inese Mičule; scenogrāfe un kostīmu māksliniece ­– Ieva Kauliņa; gaismu mākslinieks –  Reinis Zalte, skaņas dizains ­– Gustavs Smalkais-Francis.

Dailes teātra patrons “Rietumu Banka” – kvalitāte nekad nav nejaušība.

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem