Dailes teātris noslēdz sezonu ar darbinieku sumināšanu Dailes teātra gada aktrise – Ieva Segliņa, gada aktieris – Kārlis Arnolds Avots

Dailes teātrī ar nu jau tradicionālo, šoreiz konsolidētās sezonas, koncertuzvedumu “Dailes sviests” un darbinieku sumināšanu piektdien, 16. jūnijā, noslēgusies teātra sezona. Tuvojoties sezonas noslēgumam, tika veikta visu, teju 200, teātra darbinieku aptauja, kurā noskaidroja to izrādi un cilvēkus, kas šajā sezonā darbiniekuprāt ir bijuši īpaši izceļami.

Par “Gada izrādi” kļuvusi režisora Mārtiņa Eihes pēcnāves komēdija “Pusnakts šovs ar Jūdu Iskariotu”, “Gada aktrises” gods jau otro gadu pēc kārtas pasniegts Ievai Segliņai, kurai šī sezona atnesusi lieliskas lomas izrādēs “Pusnakts šovs ar Jūdu Iskariotu” un “Lilioms”, īpaši izceļama ir galvenā, Branda, loma ideju melodrāmā “Brands”.

 

Nominācijas “Gada aktieris” balsojumā notikusi sīva cīņa starp Kasparu Dumburu un Kārli Arnoldu Avotu. Tikai ar vienas balss pārsvaru par labāko aktieri kolēģi iebalsojuši Kārli Arnoldu Avotu, kurš atveido lomas šīs sezonas jauniestudējumos “Farinelli un karalis”, “Brands” un “Kaukāziešu krīta aplis”. Par teātra simpātiju izvēlēta aktrise Anete Krasovska. Īpašas darbinieku balsojuma balvas par sezonas veikumu saņēma arī skatuves montāžas nodaļas vadītājs Dāvis Rābants un teātra direktors Juris Žagars.

Montāžas nodaļas vadītājs Dāvis Rābants saņēma arī teātra vadības atzinību par veiksmīgi ieviestiem jauniem risinājumiem viņa vadītajā nodaļā. Teātra vadības balvu par noturīgi augstu profesionalitāti saņēma uzvedumu daļas vadītājs Mārtiņš Vigups. Par veiksmīgi pārvarētajiem starptautisko viesizrāžu un sadarbību izaicinājumiem atzinību saņēma producente Ginta Tropa.

Šajā svētku reizē ar sirsnīgām kolēģu ovācijām tika sveikti tie dailēnieši, kas teātrī nostrādājuši jau 30 un vairāk gadus. 

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem