-8

Dzimis 1988.gada 15.jūlijā Rīgā.

2015.gadā beidzis Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas maģistrantūru, savukārt 2010.gadā – Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas bakalaura programmu. Mācījies Liepājas 1.ģimnāzijā un Rīgas Tautas Daiļamatu pamatskolā.

Scenogrāfijas Dailes teātra izrādēm:

Gilberta Adēra "Sapņotāji" (rež. Laura Groza-Ķibere, 2018), Patrika Mārbera "Pēc Jūlijas jaunkundzes" (rež. Laura Groza-Ķibere, 2018), Tenesija Viljamsa “Kaķis uz nokaitēta skārda jumta” (rež. Laura Groza-Ķibere, 2017)

Veidojis video projekcijas Dailes teātra, Liepājas teātra, Latvijas Nacionālā Operas un Baleta teātra izrādēm, kā arī citiem pasākumiem.

Strādājis Liepājas Universitātē par pasniedzēju modulī Video māksla un modulī Starptautisks mākslas projekts. Bijis video mākslinieks Liepājas teātrī. Piedalījies izstādēs Rīgā un Liepājā.

2015.gadā saņēmis apbalvojumu “Gada liepājnieks” par aktīvu un radošu darbu, veidojot projekcijas un video materiālus Liepājas teātra izrādēm un Liepājai nozīmīgiem pasākumiem.

Nominācijas:

“Spēlmaņu nakts, 2016/2017” balvai kategorijā “Gada video mākslinieks” par darbu izrādē “51.fotogrāfija” Liepājas teātrī

“Spēlmaņu nakts, 2015/2016” balvai kategorijā “Gada gaismu vai video mākslinieks” par darbu operā “Makbets” Latvijas Nacionālajā Operas un Baleta teātrī.

Publikācijas

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem