Teātra apmeklējuma noteikumi (atjaunots 21.12.2021.)

Izrādes klātienē drīkst apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu. Personalizēta biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Teātrī ienākot, jālieto sejas maska, tostarp izrādes laikā. Tāpat skatītājiem jāņem vērā, ka jaunākie noteikumi paredz atdalīt skatītājus, kas sēž vienā rindā, ar sēdvietas nodalošu starpsienu, turklāt turpmāk blakus un neatdalīti drīsktēs sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki. 

Arvien teātrim ārkārtējās situācijas laikā, kas noteikta līdz 11. janvārim, jānodrošina, ka starp skatītāju rindām ir jāatstāj pamīšus viena brīva rinda. Ar tiem skatītājiem, kurus skar šīs izmaiņas, teātris sazinās individuāli, piedāvājot iespējamos risinājumus, tostarp apmeklēt izrādi citā dienā.

DAILES biļešu kase, kas atrodas teātra telpās un strādā “zaļajā režīmā”, apkalpojot personas, kuras var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Izrāžu dienās darbosies arī teātra kafejnīca. Teātra apmeklēšanas noteikumi paredz, ka kafejnīcā pie viena galdiņa vienlaicīgi drīkst atrasties līdz desmit personām.

Esam pateicīgi visiem DAILES skatītājiem par sapratni un daudzajiem uzmundrinājumiem mums visiem tik sarežģītā laikā.

Uz tikšanos DAILĒ!

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem