Aicinām lietot Latvijā izstrādāto mobilo lietotni “Apturi Covid”

Lai ierobežotu COVID‑19 izplatību Latvijā kopš 29. maija ir pieejama mobilā lietotne "Apturi Covid". Dailes teātris aicina savus darbiniekus un skatītājus izmantot šo lietotni savai un sabiedrības drošībai. 

Lietotne ir digitāls risinājums, kas palīdzēs ierobežot vīrusa izplatību Latvijā un nodrošinās iespēju ātrāk uzzināt, ja bijis kontakts ar Covid-19 saslimušo. Lietotni nodrošina Slimību profilakses un kontroles centrs, kā arī atbalsta liela daļa Latvijas vadošo uzņēmumu dažādās nozarēs, iestājoties par sociāli atbildīgu rīcību visas valsts labā.

Tā kā esam atsākuši izrāžu spēlēšanu klātienē, un teātrī atkal uzņemam skatītājus, kā arī pēc strādāšanas attālināti darbinieki ir atgriezušies teātrī, mums ir būtiski nodrošināt pēc iespējas lielāku drošību gan skatītājiem, gan teātra darbiniekiem.

Lietotnei ir būtiska nozīme, lai iedzīvotājiem būtu iespēja turpināt savas ikdienas gaitas, vienlaikus saglabājot iespēju saņemt informāciju, ja ir noticis kontakts ar personu, kam ir konstatēts Covid-19. Lietotnes  mērķis  ir veicināt epidemioloģisko drošību, tostarp  epidemioloģisko uzraudzību,  lai mazinātu sabiedrības veselības apdraudējumu, ko izraisa Covid-19 izplatība. 

Kā darbojas lietotne?

  • Izejot no mājas, lietotājs telefonā aktivizē Bluetooth funkciju.
  • Ja pēdējo nedēļu laikā ir bijis kontakts ar COVID‑19 saslimušo, lietotājs automātiski saņem ziņu.
  • Tiek pasargāti līdzcilvēki un apstādināta vīrusa izplatība.

Dati lietotnē ir šifrēti un privāti, notikušais kontakts tiek fiksēts tikai lietotāja telefonā.Aicinām lejupielādēt "Apturi Covid" App Store vai Google Play.

Vairāk par lietotni: spkc.gov.lv/apturicovid un apturicovid.lv.

Dailesteatris.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.

Izmantotās sīkdatnes

Pieteikties jaunumiem