Režisors Gundars Silakaktiņš iestudējis psiholoģisku trilleri “Pielūdzēja Nr.1”

  Režisors Gundars Silakaktiņš Dailes teātra Kamerzālē iestudējis Venta Vīnberga psiholoģisku trilleri 2 daļās “Pielūdzēja Nr.1”. Pirmizrāde notiks 14.maijā.

  Slavenā rakstnieka un bestselleru autora Erika spalvai pieder romānu sērija par Viktorijas laiku varoni. Tikai viņam pašam no šīs varones jau nāk vēmiens. Kad kādu dienu Eriks cieš auto avārijā, viņu izglābj bijusī medmāsa Pegija, kura ir viņa romānu kaislīgākā fane. Pegija pārved rakstnieku uz savām mājām un piespiež sarakstīt jaunu grāmatu par savu mīļāko varoni – tādu, kas būtu veltīta vienīgi viņai. Kad Eriks to pabeigs...

  „Pielūdzēja Nr. 1” ir psiholoģiskais trilleris, kas apliecina, ka vislielākās šausmas mīt cilvēka prātā. Īpaši tad, ja tas saslimis.

  Pegijas lomu atveido Indra Briķe, bet Erika lomā ir Lauris Subatnieks.

  Topošā jauniestudējuma radošajā komandā ir arī izrādes mākslinieks Mārtiņš Vilkārsis, mākslinieka asistente Jurate Silakaktiņa, video mākslinieks Jēkabs Vilkārsis, skaņu mākslinieks Mārtiņš Meiers un gaismu māksliniece Jūlija Bondarenko.

  Dramaturģes Justīnes Kļavas saruna ar režisoru Gundaru Silakaktiņu: http://dailesteatris.lv/media/uploads/saruna_pirms_pirmizrade_pieludzeja_nr1.pdf

  Izrādes reklāmas video: https://www.youtube.com/watch?v=yWV1nnyhRP0

  Pieteikties jaunumiem