Adrese

Brīvības iela 75, LV-1001, Rīga, Latvija

Tel. 67270463, fakss 67316676

E-pasts: pasts@dailesteatris.lv

 

Administratori (kolektīvie biļešu pieteikumi): 67294444,

fakss 67270278

Kase (individuālie biļešu pieteikumi): 67279566

Rekvizīti

VSIA "Dailes teātris"

Reģ.Nr. LV40003783138

Brīvības iela 75, Rīga, LV-1001

Banka: AS Swedbank

Konta Nr. LV49HABA0001401053762

Direktors

Direktors

Andris Vītols
67270463
andris.vitols@dailesteatris.lv

Izpilddirektors

Izpilddirektors

Ervīns Duka
67270463
ervins@dailesteatris.lv

Tehniskais direktors

Tehniskais direktors

Ansis Gornavs
67270463
ansis@dailesteatris.lv

Mārketinga un komunikācijas direktore

Mārketinga un komunikācijas direktore

Dailes teātra Mākslas telpas "Brīvības 75" producente

Indra Rubene-Vilipsone
indra@dailesteatris.lv

Vadības asistente

Vadības asistente

Laura Leimane
67270463
pasts@dailesteatris.lv

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Liene Jakovļeva
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Reklāmas un iespieddarbu vadītāja

Reklāmas un iespieddarbu vadītāja

Elīna Grāve
67270424, 26877874
elina@dailesteatris.lv

Ārpusrepertuāra projektu koordinatore un viesizrāžu producente

Ārpusrepertuāra projektu koordinatore un viesizrāžu producente

Baiba Muceniece
28662353
baiba.muceniece@dailesteatris.lv

Dežuranti

Dežuranti

67274402

Mākslinieciskais vadītājs

Mākslinieciskais vadītājs

Dž.Dž.Džilindžers
dzilindzers@dailesteatris.lv

Literārā padomniece

Literārā padomniece

Evita Mamaja
67274402, pēc savienošanas jālūdz savienot ar 370
evita@dailesteatris.lv

Muzikālās daļas vadītājs

Muzikālās daļas vadītājs

Juris Vaivods
29536621
vaivods.juris@gmail.com

Trupas vadītāja

Trupas vadītāja

Indra Laure
67279081

Galvenā administratore

Galvenā administratore

Inta Moiseja
67294444
inta@dailesteatris.lv

Administratore

Administratore

Margarita Vīksne
67294444
margarita@dailesteatris.lv

Personāla daļas vadītāja

Personāla daļas vadītāja

Olga Beķere
67292609

Galvenā grāmatvede

Galvenā grāmatvede

Ilona Ģīle
67271535