Atpakaļ uz afišu

Uldis Marhilevičs. Jubilejas koncerts

Ulda Marhileviča jubilejas koncerts

Šogad komponists, pianists un viens no klausītāju vismīlētākajiem Latvijas mūziķiem Uldis Marhilevičs, piedzīvojot apaļu jubileju, atkal pulcina draugus - Latvijas mūziķus, lai kopā ar visiem labas mūzikas cienītājiem izbaudītu trīs lieliskus autorkoncertus kā muzikālu atskatu uz aizvadītajos gados paveikto.

„Ceļa posms ir pieveikts nopietns, gandrīz kā no Tobago līdz Pāvilostai," smejas Uldis Marhilēvičs. „Tagad jūtos atkal atgriezies mājās, un gribas vēlreiz izdzīvot skaistākos piedzīvojumus. Man tie ir mūzikā."
Plašajā, žanriski un stilistiski daudzveidīgajā programmā izskanēs gan instrumentālā mūzika, gan dziesmas no koru repertuāra un teātra izrādēm, kā arī aizvadīto gadu rok un popmūzikas „zelta fonds".
Koncertos piedalīsies Marhila draugi - Ivo Fomins, Ance Krauze, IGO, Miks Dukurs, Ainars Mielavs, Antra Stafecka, Sergejs Jēgers, Aija Andrejeva, Laimis Rācenājs, Ainars Virga, Zintis Žvarts, Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Dzintars Beitāns un daudzi citi.
Katrā no 3 koncertiem būs atšķirīgs pavadošais sastāvs, un īpašas noskaņas un krāsas koncertos piešķirs jaunākas paaudzes mūziķi - Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas simfoniskā orķestra grupa, Liepājas Melngaiļskolas bigbends, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas koris, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS, Vidzemes kamerorķestra stīgu grupa un citi.
Tieši komponista dzimšanas dienā - 31. maijā notiks koncerts Rīgā, Dailes teātrī, tam sekos vēl divi koncerti - Cēsu koncertzālē 1. jūnijā un Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars" 2.jūnijā.

 

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Koncertu rīko Marhils Music Company SIA.

Aktuālās izrādes

31
mai
tr
Uldis Marhilevičs. Jubilejas koncerts Uldis Marhilevičs. Jubilejas koncerts 19:00 - Lielā zāle EUR 22.00 - 40.00 Viesizrāde

Atsauksmes par izrādi

Atsauksmes par šo izrādi