Atpakaļ uz afišu

Henrijs Satons

Psihs

Sociāla drāma 1 daļā

Pirmizrāde: 2008. gada 28. novembris

Foto

Psihs Psihs

Dž.Dž.Džilindžera dramatizējums un tulkojums
Līdz 14 gadiem skatīties nav ieteicams!

Markam šajā dzīvē ir dota otrā iespēja. Viņam ir saprātīga, mierīga sieva, jauna māja, jauna ģimene un jauns bērns - gadiem veidots mazs gabaliņš paradīzes, kurā viņš ir pasargāts no visas pasaules. Viņš ir pilnībā laimīgs. Šoreiz visam ir jāizdodas. Un tad atgriežas pagātne, no kuras viņš tik ļoti centies aizbēgt. Viņa mazā, stabilā pasaule sāk brukt. Tajā ielaužas viņa pirmā meita, kuru viņš nav redzējis desmit gadus. Lilī ir meitene, kura šokē. Viņa apdraud viņa jauno ģimeni, kura tam nozīmē visu. Bet robeža starp mīlestību un naidu ir tik trausla.

Cilvēki salauž sirdi. Vārdi pieviļ. Ir pienācis laiks darboties. Ir laiks visu izlabot. Marks ir palicis totāli viens. Vienīgais, kas viņam ir šajā dzīvē - Lilī. Viņas mīlošais tēvs viņu aizsargās no viņas pašas un jebkādām briesmām. Viņš rūpēsies par viņas labklājību katru viņas sasodītās dzīves dienu. Viņš nedrīkst atļauties pazaudēt Lilī atkal, viņš nedrīkst izlaist viņu no acīm. Viņš viņai nekad nedarīs pāri. Viņš atstās viņu sev blakus uz visiem laikiem.

Tas ir vēstījums par mūsu dzīves neglīto pusi un par tām apslēptajām skumjām, kuras mēs visi sevī nesam. Bet vienlaikus tas ir arī intriģējošs, nervus kutinošs ceļojums tajos mūsu apziņas drūmajos dziļumos, kurus mēs cenšamies turēt nostāk no citu acīm.

 

Režisors - Dž.Dž.Džilindžers

Scenogrāfs - Kristaps Skulte

Kustību konsultante - Inga Krasovska

Kostīmu māksliniece - Ilze Vītoliņa

Gaismu māksliniekks - Romāns Medvedevs

Lomās

Ģirts Ķesteris (Marks)
Kristīne Nevarauska (Nikola)
Kristīne Nevarauska (Enna)
Kristīne Belicka (Kima)
Anete Krasovska (Lilī)

Atsauksmes par izrādi

Atsauksmes par šo izrādi