Lūdzam ievērot Dailes teātra iekšējās kārtības noteikumus, lai izrādes baudīšana būtu patīkama gan jums, gan pārējiem skatītājiem!

 

Dailes teātris skatītājiem ir atvērts 1 h 15 min. pirms izrādes sākuma.

Skatītājiem ar izrādes biļetēm stundu pirms izrādes un izrādes laikā teātra priekšā ir iespēja novietot automašīnas TIKAI brīvajās iezīmētajās vietās. Stāvvieta nav apsargāta, un kustība tajā netiek regulēta.

Virsdrēbes iespējams nodot garderobē. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu - 10 EUR.

Dailes teātrī izrādes notiek trīs zālēs - Lielajā, Mazajā un Kamerzālē. Izstādes apskatāmas Dailes teātra Mākslas telpā „Brīvības 75" (2.stāva foajē) un Mazās zāles foajē. Izstādes aicināti apskatīt arī interesenti, kuri nav iegādājušies teātra biļeti, saņemot Apmeklētāja karti. Izstādes apskatāmas stundu pirms izrādes un izrāžu laikā.

Dailes teātrī darbojas kafejnīca 1.stāvā, pieejami arī divi bāri 2.stāva foajē. Iespējama galdiņu rezervēšana kafejnīcā (tālruņi 67276646, 29672149). Kafejnīca atvērta arī pēc Lielās zāles izrādēm.

Iegādātās biļetes nemainām un atpakaļ nepieņemam (izņemot mainītu un atceltu izrāžu gadījumā).

Biļetes jāiegādājas bērniem no 5 gadu vecuma. Bērni līdz 5 gadu vecumam izrādes var apmeklēt, neuzrādot biļetes (bez nodrošinātas atsevišķas sēdvietas). Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Cilvēkiem ratiņkrēslos Lielās un Mazās zāles izrāžu apmeklējums ir bez maksas, iepriekš savlaicīgi piesakoties pie administratores pa tālruni 67294444.

Personas alkohola un / vai narkotisko vielu reibumā izrādē var neielaist.

Pēc trešā zvana ieeja zālēs aizliegta!

Starpbrīdī, atstājot teātra telpas, pie ieejas lūdzam saņemt Starpbrīža biļeti un atgriežoties atdot publiku apkalpojošajam personālam.

Izrādes laikā lūdzam izslēgt mobilos telefonus, kā arī neizmantot telefonu īsziņu rakstīšanai, spēļu spēlēšanai - displeja gaisma traucē apmeklētājiem un māksliniekiem.

Filmēt, fotografēt un veikt skaņu ierakstus izrāžu laikā atļauts tikai ar teātra administrācijas atļauju.

Māksliniekiem domātos ziedus un dāvanas ir iespējams atstāt teātra foajē uz galdiņa līdzās programmiņu tirdzniecības vietai, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves, dāvanas mākslinieki saņems pēc izrādes.

Dailes teātra telpās smēķēt nav atļauts.

 

Paldies!